Lecoo DS108 10 W 80 dB Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Gri
Uyumlu Cihaz
TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi
Kanal Sayısı
2.0
Bağlantı Tipi
Kablosuz
Güç
10 W
Subwooferlı
Ses Seviyesi
80 dB
Bluetooth Versiyonu
4.2
Soundbar Yükseklik
60 mm
Soundbar Genişlik
345 mm
Soundbar Derinlik
78 mm
Renk
Beyaz
Gri
1.349,91 TL
Razer SoundbarBose SoundbarSennheiser SoundbarDenon SoundbarLeader SoundbarDolby Atmos SoundbarLg SoundbarGrundig SoundbarMaxword SoundbarSamsung SoundbarVestel SoundbarGoldmaster SoundbarHp SoundbarJbl SoundbarLenovo SoundbarMikado SoundbarPhilips SoundbarTcl SoundbarXiaomi SoundbarYamaha Soundbar
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Kontorland
Lecoo DS108 Kablosuz Bluetooth 10W Soundbar Taşınabilir Stereo Hoparlör Siyah
Ücretsiz Kargo
1.349,91 TL
Lecoo DS108 10 W 80 dB Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Gri Özellikleri
| Uyumlu Cihaz | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi |
| Kanal Sayısı | 2.0 |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Güç | 10 W |
| Subwooferlı | |
| Ses Seviyesi | 80 dB |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 |
| Soundbar Yükseklik | 60 mm |
| Soundbar Genişlik | 345 mm |
| Soundbar Derinlik | 78 mm |
| 3D | |
| AUX | |
| Bluetooth | |
| Dolby Atmos | |
| DTS | |
| HDMI | |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| NFC | |
| Radyolu | |
| Renk | Gri |
| RGB | |
| Subwoofer Derinlik | 190 mm |
| Subwoofer Genişlik | 184 mm |
| Subwoofer Güç | 100 W |
| Subwoofer Tipi | |
| Subwoofer Yükseklik | 410 mm |
| Ultra Slim | |
| USB |
Lecoo DS108 10 W 80 dB Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
PhilipsLgTclSamsungChargeJblBoseDellGrundigXiaomiAllyPolosmartLeaderTrustOwwotechXinhAiwaBuyfunVookaKef
'Lecoo DS108 10 W 80 dB Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Lecoo DS108 10 W 80 dB Kablosuz Bluetoothlu USB Soundbar Gri | Lecoo DS101 6 W 80 dB Kablosuz USB 2.0 Soundbar Siyah | Lecoo DS103 Kablosuz Bluetooth 10W RGB Saat/Alarm Stereo Soundbar Hoparlör Siyah | Havit Gamenote SK772BT Rgb Aydınlatmalı Bluetooth Soundbar - Siyah | |
| 1.349,91 TL | 1.439,00 TL | 1.439,04 TL | 1.299,00 TL | |
| Uyumlu Cihaz | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi | — | — |
| Kanal Sayısı | 2.0 | 2.0 | — | — |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz | Kablosuz | — | — |
| Güç | 10 W | 6 W | — | — |
| Subwooferlı | — | — | ||
| Ses Seviyesi | 80 dB | 80 dB | — | — |
| Bluetooth Versiyonu | 4.2 | 4.2 | — | — |
| Soundbar Yükseklik | 60 mm | 68 mm | — | — |
| Soundbar Genişlik | 345 mm | 415 mm | — | — |
| Soundbar Derinlik | 78 mm | 78 mm | — | — |




































