Xiaomi Redmı 30 W 95 dB Kablosuz Bluetoothlu USB 2.0 Soundbar Siyah
Uyumlu Cihaz
TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi
Kanal Sayısı
2.0
Bağlantı Tipi
Kablosuz
Güç
30 W
Subwooferlı
Ses Seviyesi
95 dB
Bluetooth Versiyonu
5.3
Soundbar Yükseklik
72 mm
Soundbar Genişlik
830 mm
Soundbar Derinlik
87 mm
17.299,00 TL
Xiaomi SoundbarRazer SoundbarBose SoundbarSennheiser SoundbarDenon SoundbarLeader SoundbarDolby Atmos SoundbarLg SoundbarGrundig SoundbarMaxword SoundbarSamsung SoundbarVestel SoundbarGoldmaster SoundbarHp SoundbarJbl SoundbarLenovo SoundbarMikado SoundbarPhilips SoundbarTcl SoundbarYamaha Soundbar
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ernpazarlama
Xiaomi Redmi 30 W Bluetooth 5.0 Soundbar Siyah Renkli Şık Tasarım ile Güçlü Ses Deneyimi
Ücretsiz Kargo
17.299,00 TL
Xiaomi Redmı 30 W 95 dB Kablosuz Bluetoothlu USB 2.0 Soundbar Siyah Özellikleri
| Uyumlu Cihaz | TV - Bilgisayar - Akıllı Telefon - Tablet - Ev Sinema Sistemi |
| Kanal Sayısı | 2.0 |
| Bağlantı Tipi | Kablosuz |
| Güç | 30 W |
| Subwooferlı | |
| Ses Seviyesi | 95 dB |
| Bluetooth Versiyonu | 5.3 |
| Soundbar Yükseklik | 72 mm |
| Soundbar Genişlik | 830 mm |
| Soundbar Derinlik | 87 mm |
| 3D | |
| AUX | |
| Bluetooth | |
| Dolby Atmos | |
| DTS | |
| HDMI | |
| Kumandalı | |
| Mini | |
| NFC | |
| Radyolu | |
| Renk | Siyah |
| RGB | |
| Subwoofer Derinlik | 240 mm |
| Subwoofer Genişlik | 305 mm |
| Subwoofer Güç | 30 W |
| Subwoofer Tipi | |
| Subwoofer Yükseklik | 402 mm |
| Ultra Slim | |
| USB |
Xiaomi Redmı 30 W 95 dB Kablosuz Bluetoothlu USB 2.0 Soundbar Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
PhilipsLgTclSamsungChargeJblBoseDellGrundigAllyPolosmartLeaderTrustOwwotechXinhAiwaBuyfunVookaKefXinhang
'Xiaomi Redmı 30 W 95 dB Kablosuz Bluetoothlu USB 2.0 Soundbar Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Xiaomi Redmı 30 W 95 dB Kablosuz Bluetoothlu USB 2.0 Soundbar Siyah | 600W Yüksek Ses ve Kaliteli Soundbar, 4.1 Kanal Sinema Kalitesi, Kablosuz Bluetooth Optik ve USB - Siyah | 600W 4.1 Kanal Soundbar – Aı Sound Pro, Dts Virtual:x, Bluetooth, Usb, Hdmı, Optik Giriş ve Uzaktan Kumanda, Ev Sinema Sistemi Deneyimi + Mutfak Tartısı(Onerous) - Siyah | Grundig Gsb 950 280 Watt Bluetooth Soundbar - Siyah | |
| 17.299,00 TL | 19.999,00 TL | 19.999,00 TL | 19.999,00 TL |
Soundbar Benzer Kategoriler
Soundbar Ürünleri
Xiaomi Ürünleri

24.749,00 TL

24.599,00 TL

24.510,05 TL
İlgili Diğer Ürünler
Xiaomi Airfryer SiyahXiaomi Bluetooth KulaklıkXiaomi Airfryer 12 LtXiaomi Akıllı BileklikXiaomi Ateş ÖlçerXiaomi PowerbankXiaomi TelefonXiaomi TelevizyonXiaomi Airfryer 6.5 LtXiaomi Dikey SüpürgeXiaomi AirfryerXiaomi Airfryer 4.5 LtXiaomi Airfryer Buz Çözme ÖzellikliXiaomi Robot SüpürgeXiaomi MonitörXiaomi Şarjlı SüpürgeXiaomi TartıXiaomi Access PointXiaomi VantilatörXiaomi Buharlı Ütü



























