Casper VIA L40 128 GB Android Sim Kartlı 8 GB Ram 10.4 inç Tablet Platin Gümüş
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.4 inç
Hafıza
128 GB
Renk
Platin Gümüş
RAM
8 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
8 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
5 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 12
Ekran Çözünürlüğü
2000 x 1200
9.999,00 TL
Casper TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletWindows TabletKlavyeli TabletTcl Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
EVDİZ
Casper VIA L40 8GB RAM 128GB 10.4" FHD Tablet
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.999,00 TL
Casper VIA L40 128 GB Android Sim Kartlı 8 GB Ram 10.4 inç Tablet Platin Gümüş Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.4 inç |
| Hafıza | 128 GB |
| Renk | Platin Gümüş |
| RAM | 8 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 |
| İşlemci Türü | MediaTek |
| Pil Kapasitesi | 6000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G72 MP3 |
| Gaming | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Mini | |
| Ön Kamera | |
| Sim Kartlı | |
| Wifi |
Casper VIA L40 128 GB Android Sim Kartlı 8 GB Ram 10.4 inç Tablet Platin Gümüş Yorumları
Ürüne Puan Ver
SamsungLenovoHometechXiaomiVorcomEverestConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiSunnyAlcatelMicrosoftAppleIxtechRedwayPhilipsVestel
'Casper VIA L40 128 GB Android Sim Kartlı 8 GB Ram 10.4 inç Tablet Platin Gümüş' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Casper VIA L40 128 GB Android Sim Kartlı 8 GB Ram 10.4 inç Tablet Platin Gümüş | Huawei MatePad T10 64 GB Android 4 GB Ram 9.7 İnç Tablet Mavi | Samsung Galaxy Tab S7 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 12.4 İnç Tablet Siyah | Lenovo Tab M10 Plus FHD 2.Nesil 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.3 İnç Tablet Gri | |
| 9.999,00 TL | 9.998,00 TL | 12.299,00 TL | 8.999,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.4 inç | 9.7 inç | 12.4 inç | 10.3 inç |
| Hafıza | 128 GB | 64 GB | 64 GB | 64 GB |
| Renk | Platin Gümüş | Mavi | Siyah | Gri |
| RAM | 8 GB | 4 GB | 4 GB | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 5.0 MP | 8 MP | 8.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | 2.0 MP | 5 MP | 5.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 | Android 10.x | Android 12 | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | — | Matepad | Galaxy Tab S7 FE | Tab M10 FHD Plus (2.Nesil) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 | 1280 x 800 | 2560 x 1600 | 1920 x 1200 |
| İşlemci Türü | MediaTek | — | Qualcomm | MediaTek |
| Pil Kapasitesi | 6000 mAh | 5100 mAh | 10090 mAh | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | IPS | TFT | TDDI |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 2.00 GHz | 2.20 GHz | 2.30 GHz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Casper Ürünleri

13.968,57 TL

13.024,00 TL
Casper Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Casper Oyuncu LaptopCasper LaptopCasper TelefonCasper MonitörCasper Via A Cep TelefonuCasper Via S Cep TelefonuCasper Mini PcCasper GeForce RTX 4060 Masaüstü BilgisayarCasper Masaüstü BilgisayarCasper GeForce RTX 4060 LaptopCasper KlavyeCasper MouseCasper All In One PcCasper M30 Plus Cep TelefonuCasper Via E30 Cep TelefonuCasper Via F30 Cep TelefonuCasper Via M30 Cep TelefonuCasper Via M35 Cep TelefonuCasper Via X30 Cep TelefonuCasper Via X30 Plus Cep Telefonu




































