Samsung Galaxy Tab Active2 16 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 8.0 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
8.0 inç
Hafıza
16 GB
Renk
Siyah
RAM
3 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
8 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
5 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 9.0 (Pie)
Seri
Galaxy Tab Active
7.499,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZSamsung TabletSamsung Sim Kartlı TabletSamsung Android TabletSamsung Tab A9 PlusSamsung Tab S9 UltraiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom Tablet
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
A101
Samsung Galaxy Tab Active 2 T395 16 GB 8" Tablet Siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
7.499,00 TL
koçlar grup ticaret
Samsung Galaxy Tab Active 2 16GB 8" 4g Tablet - Siyah
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
28.332,00 TL
Samsung Galaxy Tab Active2 16 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 8.0 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Hafıza | 16 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 3 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Galaxy Tab Active |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| İşlemci Türü | Samsung |
| Pil Kapasitesi | 4450 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT |
| CPU Frekansı | 1.60 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-T830 MP1 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| İşlemci Modeli | 8X 1.6 Ghz Arm Cortex-A53 |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Samsung Galaxy Tab Active2 16 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 8.0 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
LenovoHometechXiaomiVorcomEverestConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiSunnyAlcatelMicrosoftAppleCasperIxtechRedwayPhilipsVestel
'Samsung Galaxy Tab Active2 16 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 8.0 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy Tab Active2 16 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 8.0 İnç Tablet Siyah | Samsung SM-P580 Galaxy Tab A 16 GB Android 3 GB Ram 10.1 inç Tablet Siyah | Samsung Galaxy Tab S9+ 512 GB Android 12 GB Ram 12.4 inç Tablet Gri | Lenovo Tab M10 HD 2.Nesil 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri | |
| 7.499,00 TL | 27.827,00 TL | 28.559,00 TL | 28.606,02 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç | 10.1 inç | 12.4 inç | 10.1 inç |
| Hafıza | 16 GB | 16 GB | 512 GB | 64 GB |
| Renk | Siyah | Siyah | Gri | Gri |
| RAM | 3 GB | 3 GB | 12 GB | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | — | — | 8.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | — | — | 5.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | — | — | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) | — | — | Android 10.x |
| Seri | Galaxy Tab Active | — | — | Tab M10 HD (2.Nesil) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 | — | — | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 4450 mAh | — | — | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT | — | — | IPS |
| CPU Frekansı | 1.60 GHz | — | — | 2.30 GHz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Samsung Ürünleri
Samsung Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Samsung Bulaşık MakinesiSamsung Kurutma MakinesiSamsung KlimaSamsung Akıllı BileklikSamsung Inverter KlimaSamsung Derin DondurucuSamsung PowerbankSamsung No Frost BuzdolabıSamsung TelevizyonSamsung Siyah BuzdolabıSamsung TelefonSamsung BuzdolabıSamsung Çift Kapılı BuzdolabıSamsung 4 Kapılı BuzdolabıSamsung Gri BuzdolabıSamsung Dikey SüpürgeSamsung Robot SüpürgeSamsung HarddiskSamsung OcakSamsung Monitör







































