Samsung Galaxy Tab S7 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 12.4 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
12.4 inç
Hafıza
64 GB
Renk
Siyah
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
8 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
5 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 12
Seri
Galaxy Tab S7 FE
12.299,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
Samsung
Samsung Galaxy Tab S7 FE WiFi 64 GB 4 GB RAM Mystic Black
12.299,00 TL
BERKEGRUP
Samsung Galaxy Tab S7 FE 12.4" Wifi Tablet 4GB RAM 64GB Depolama Android 10 TFT Ekran - Siyah
Ücretsiz Kargo
29.999,00 TL
Turkcell
Samsung Galaxy Tab S7 Fe 64 Gb Siyah
Ücretsiz Kargo
29.999,00 TL
Samsung Galaxy Tab S7 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 12.4 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 12.4 inç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 |
| Seri | Galaxy Tab S7 FE |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 |
| İşlemci Türü | Qualcomm |
| Pil Kapasitesi | 10090 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT |
| CPU Frekansı | 2.20 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Çıkış Yılı | 2021 |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Adreno 619 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Samsung Galaxy Tab S7 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 12.4 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Samsung Galaxy Tab S7 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 12.4 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy Tab S7 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 12.4 İnç Tablet Siyah | Samsung Galaxy Tab S9+ 512 GB Android 12 GB Ram 12.4 inç Tablet Gri | Samsung Galaxy Tab S9 FE 256 GB Android 8 GB Ram 11 inç Tablet Gri | Apple iPad Mini 6.Nesil (MK7R3TU/A) 64 GB iPadOS Mini 4 GB Ram 8.3 İnç Tablet Mor | |
| 12.299,00 TL | 28.559,00 TL | 30.398,10 TL | 29.999,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | İpados |
| Ekran Boyutu | 12.4 inç | 12.4 inç | 11 inç | 8.3 inç |
| Hafıza | 64 GB | 512 GB | 256 GB | 64 GB |
| Renk | Siyah | Gri | Gri | Mor |
| RAM | 4 GB | 12 GB | 8 GB | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | — | 8 MP | 12.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | — | 12 MP | 12.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | — | 8 Çekirdek | 6 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 | — | Android 13 | İpadOS 15 |
| Seri | Galaxy Tab S7 FE | — | — | İpad Mini 6 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2560 x 1600 | — | 2304 x 1440 | 2266 x 1488 |
| İşlemci Türü | Qualcomm | — | Samsung Exynos | — |
| Pil Kapasitesi | 10090 mAh | — | 8000 mAh | — |
| Ekran Teknolojisi | TFT | — | AMOLED | IPS |
| CPU Frekansı | 2.20 GHz | — | 2.4 Ghz | 2.93 GHz |



































