Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.4 İnç Tablet Pembe
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.4 inç
Hafıza
64 GB
Renk
Pembe
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
8 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
5 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 10.x
Seri
Galaxy Tab S6 Lite
25.999,90 TL
Samsung TabletSamsung Sim Kartlı TabletSamsung Android TabletSamsung Tab A9 PlusSamsung Tab S9 UltraiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
MAGNUM
Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P610 64GB 10.4" Tablet - Gül Kurusu - Gülkurusu
Ücretsiz Kargo
25.999,90 TL
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.4 İnç Tablet Pembe Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.4 inç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Pembe |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x |
| Seri | Galaxy Tab S6 Lite |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 7040 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT |
| CPU Frekansı | 2.30 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G72 MP3 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.4 İnç Tablet Pembe Yorumları
Ürüne Puan Ver
LenovoHometechXiaomiVorcomEverestConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiSunnyAlcatelMicrosoftAppleCasperIxtechRedwayPhilipsVestel
'Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.4 İnç Tablet Pembe' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.4 İnç Tablet Pembe | Lenovo Tab M10 HD 2.Nesil 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri | Apple iPad Mini 6.Nesil (MK7R3TU/A) 64 GB iPadOS Mini 4 GB Ram 8.3 İnç Tablet Mor | Philips M10 Pro 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri | |
| 25.999,90 TL | 28.395,24 TL | 28.399,00 TL | 27.978,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | İpados | Android |
| Ekran Boyutu | 10.4 inç | 10.1 inç | 8.3 inç | 10.1 inç |
| Hafıza | 64 GB | 64 GB | 64 GB | 64 GB |
| Renk | Pembe | Gri | Mor | Gri |
| RAM | 4 GB | 4 GB | 4 GB | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 8.0 MP | 12.0 MP | 8.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | 5.0 MP | 12.0 MP | 5.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 6 Çekirdek | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x | Android 10.x | İpadOS 15 | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Galaxy Tab S6 Lite | Tab M10 HD (2.Nesil) | İpad Mini 6 | Philips M10 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 | 1280 x 800 | 2266 x 1488 | 1920 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 7040 mAh | 5000 mAh | — | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT | IPS | IPS | IPS |
| CPU Frekansı | 2.30 GHz | 2.30 GHz | 2.93 GHz | 2.00 GHz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Samsung Ürünleri
Samsung Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Samsung Bulaşık MakinesiSamsung Kurutma MakinesiSamsung KlimaSamsung Akıllı BileklikSamsung Inverter KlimaSamsung Derin DondurucuSamsung PowerbankSamsung No Frost BuzdolabıSamsung TelevizyonSamsung Siyah BuzdolabıSamsung TelefonSamsung BuzdolabıSamsung Çift Kapılı BuzdolabıSamsung 4 Kapılı BuzdolabıSamsung Gri BuzdolabıSamsung Dikey SüpürgeSamsung Robot SüpürgeSamsung HarddiskSamsung OcakSamsung Monitör

































