Xiaomi Pad 5 256 GB Android 6 GB Ram 11.0 İnç Tablet Gri
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Hafıza
256 GB
Renk
Gri
RAM
6 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
13.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
8.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 11
Seri
Xiaomi Pad 5
19.901,55 TL
Xiaomi TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli TabletTcl Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
idefix
Xiaomi Mi Pad 5 6GB 256 GB 11" Tablet Gri (XiaomiTrkiye Garantili)
Ücretsiz Kargo
19.901,55 TL
Xiaomi Pad 5 256 GB Android 6 GB Ram 11.0 İnç Tablet Gri Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Hafıza | 256 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 6 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Seri | Xiaomi Pad 5 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1600 x 2560 |
| Pil Kapasitesi | 8720 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 2.96 Ghz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Adreno 640 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Xiaomi Pad 5 256 GB Android 6 GB Ram 11.0 İnç Tablet Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
AppleSamsungLenovoHometechEverestConcordTechnopcHuaweiHonorAmazonVorcomGoldmasterSunnyTclAlcatelDenverElephonePhilipsVestelSoultech
'Xiaomi Pad 5 256 GB Android 6 GB Ram 11.0 İnç Tablet Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Xiaomi Pad 5 256 GB Android 6 GB Ram 11.0 İnç Tablet Gri | Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Altın | TCL Tab 10L 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Philips M9 S410J 32 GB Android 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri | |
| 19.901,55 TL | 19.999,90 TL | 20.403,00 TL | 20.898,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç | 10.1 inç | 10.1 inç | 10.1 inç |
| Hafıza | 256 GB | 32 GB | 32 GB | 32 GB |
| Renk | Gri | Altın | Siyah | Gri |
| RAM | 6 GB | 2 GB | 2 GB | 3 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP | 8.0 MP | 2.0 MP | 5.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP | 5.0 MP | 2.0 MP | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 | Android 9.0 (Pie) | Android 11 | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Xiaomi Pad 5 | Galaxy Tab A 10.1 | — | — |
| Ekran Çözünürlüğü | 1600 x 2560 | 1920 x 1200 | 800 x 1280 | 1920 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 8720 mAh | 6150 mAh | 4080 mAh | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | TFT | IPS | — |
| CPU Frekansı | 2.96 Ghz | 1.8 Ghz | 1.30 Ghz | 2.00 GHz |
| Vergisiz | — | — | — |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Xiaomi Ürünleri

27.999,00 TL

27.999,00 TL

27.999,00 TL
Xiaomi Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Xiaomi Airfryer SiyahXiaomi Bluetooth KulaklıkXiaomi Airfryer 12 LtXiaomi Akıllı BileklikXiaomi Ateş ÖlçerXiaomi PowerbankXiaomi TelefonXiaomi TelevizyonXiaomi Airfryer 6.5 LtXiaomi Dikey SüpürgeXiaomi AirfryerXiaomi Airfryer 4.5 LtXiaomi Airfryer Buz Çözme ÖzellikliXiaomi Robot SüpürgeXiaomi MonitörXiaomi Şarjlı SüpürgeXiaomi TartıXiaomi Access PointXiaomi VantilatörXiaomi Buharlı Ütü































