Xiaomi Pad 5 256 GB Android 6 GB Ram 11.0 İnç Tablet Beyaz
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Hafıza
256 GB
Renk
Beyaz
RAM
6 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
13.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
8.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 11
Seri
Xiaomi Pad 5
30.798,00 TL
Xiaomi TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli TabletTcl Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
koçlar grup ticaret
Xiaomi Mi Pad 5 11 inç Tablet 256 GB 6 GB RAM Android 11 IPS Ekran Özellikleriyle Beyaz
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
30.798,00 TL
Xiaomi Pad 5 256 GB Android 6 GB Ram 11.0 İnç Tablet Beyaz Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Hafıza | 256 GB |
| Renk | Beyaz |
| RAM | 6 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Seri | Xiaomi Pad 5 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1600 x 2560 |
| Pil Kapasitesi | 8720 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 2.96 Ghz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Adreno 640 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Xiaomi Pad 5 256 GB Android 6 GB Ram 11.0 İnç Tablet Beyaz Yorumları
Ürüne Puan Ver
SamsungLenovoHometechEverestVorcomConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiAppleSunnyAlcatelMicrosoftCasperIxtechRedwayPhilipsVestel
'Xiaomi Pad 5 256 GB Android 6 GB Ram 11.0 İnç Tablet Beyaz' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Xiaomi Pad 5 256 GB Android 6 GB Ram 11.0 İnç Tablet Beyaz | Huawei MatePad Pro 12.6 256 GB HarmonyOS 8 GB Ram 12.6 İnç Tablet Yeşil | Apple iPad Mini 6.Nesil (MK7X3TU/A) 256 GB iPadOS Mini 4 GB Ram 8.3 İnç Tablet Pembe | Apple iPad 9.Nesil (MK4H3TU/A) 256 GB iPadOS 3 GB Ram 10.2 İnç Tablet Gri | |
| 30.798,00 TL | 37.436,92 TL | 35.999,00 TL | 36.814,11 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | HarmonyOS | İpados | İpados |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç | 12.6 inç | 8.3 inç | 10.2 inç |
| Hafıza | 256 GB | 256 GB | 256 GB | 256 GB |
| Renk | Beyaz | Yeşil | Pembe | Gri |
| RAM | 6 GB | 8 GB | 4 GB | 3 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP | 13.0 MP | 12.0 MP | 8.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP | 8.0 MP | 12.0 MP | 12.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 6 Çekirdek | 6 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 | HarmonyOS 2 | İpadOS 15 | İpadOS 15 |
| Seri | Xiaomi Pad 5 | — | İpad Mini 6 | İpad 9 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1600 x 2560 | 2560 x 1600 | 2266 x 1488 | 2160 x 1620 |
| Pil Kapasitesi | 8720 mAh | 10050 mAh | — | 8557 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | OLED | IPS | IPS |
| CPU Frekansı | 2.96 Ghz | 3.13 Ghz | 2.93 GHz | 2.65 Ghz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Xiaomi Ürünleri

43.989,00 TL

43.989,00 TL

43.709,07 TL
Xiaomi Tablet Ürünleri
Xiaomi Airfryer SiyahXiaomi Bluetooth KulaklıkXiaomi Airfryer 12 LtXiaomi Akıllı BileklikXiaomi Ateş ÖlçerXiaomi PowerbankXiaomi TelefonXiaomi TelevizyonXiaomi Airfryer 6.5 LtXiaomi Dikey SüpürgeXiaomi AirfryerXiaomi Airfryer 4.5 LtXiaomi Airfryer Buz Çözme ÖzellikliXiaomi Robot SüpürgeXiaomi MonitörXiaomi Şarjlı SüpürgeXiaomi TartıXiaomi Access PointXiaomi VantilatörXiaomi Buharlı Ütü





























