Samsung Galaxy Tab S8 128 GB Android 8 GB Ram 12.4 İnç Tablet Gri
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
12.4 inç
Hafıza
128 GB
Renk
Gri
RAM
8 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
13.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
12.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 12
Seri
Galaxy Tab S8
30.990,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
gureller
Samsung Galaxy Tab S8 SM-X700 128GB 11" Tablet Koyu Gri
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
30.990,00 TL
Gureller
Samsung Galaxy Tab S8 | 11'' 128 GB | 8 GB RAM Tablet (WiFi), Koyu Gri (Samsung Türkiye Garantili)
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
30.990,00 TL
cepnokta
Samsung Galaxy Tab S8 Wi-Fi SM-X700 128 GB 11" Tablet koyu-gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
35.834,00 TL
Samsung Galaxy Tab S8 128 GB Android 8 GB Ram 12.4 İnç Tablet Gri Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 12.4 inç |
| Hafıza | 128 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 8 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 |
| Seri | Galaxy Tab S8 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1752 |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED |
| CPU Frekansı | 3.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Adreno 730 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Samsung Galaxy Tab S8 128 GB Android 8 GB Ram 12.4 İnç Tablet Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Samsung Galaxy Tab S8 128 GB Android 8 GB Ram 12.4 İnç Tablet Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy Tab S8 128 GB Android 8 GB Ram 12.4 İnç Tablet Gri | Xiaomi Pad 5 256 GB Android 6 GB Ram 11.0 İnç Tablet Beyaz | Apple iPad Mini 6.Nesil (MK8H3TU/A) 256 GB iPadOS Sim Kartlı Mini 4 GB Ram 8.3 İnç Tablet Gri | Techstorm Winpad P04 128 GB Windows Sim Kartlı 6 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | |
| 30.990,00 TL | 30.798,00 TL | 31.000,00 TL | 32.999,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | İpados | Windows |
| Ekran Boyutu | 12.4 inç | 11.0 İnç | 8.3 inç | 10.1 inç |
| Hafıza | 128 GB | 256 GB | 256 GB | 128 GB |
| Renk | Gri | Beyaz | Gri | Siyah |
| RAM | 8 GB | 6 GB | 4 GB | 6 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP | 13.0 MP | 12 MP | 5 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12.0 MP | 8.0 MP | 12 MP | 2 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 6 Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 | Android 11 | İpadOS 15 | Windows 10 |
| Seri | Galaxy Tab S8 | Xiaomi Pad 5 | İpad Mini 6 | Techstorm Winpad |
| Ekran Çözünürlüğü | 2800 x 1752 | 1600 x 2560 | 2266 x 1488 | 1920 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | — | 8720 mAh | — | 12000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | Super AMOLED | IPS | IPS | IPS |
| CPU Frekansı | 3.00 GHz | 2.96 Ghz | 2.93 GHz | 2.50 GHz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Samsung Ürünleri

36.671,04 TL

36.659,06 TL




























