Samsung Galaxy Tab Active Pro 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
64 GB
Renk
Siyah
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
13 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
8 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 11
Seri
Galaxy Tab Active
33.249,05 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
kamer-online
Samsung Galaxy Tab Active 4 Pro 5G SM-T638B 4 GB 64 GB 10.1" Tablet siyah
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
33.249,05 TL
Kamer Online
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro SM-T638 64GB 10.1" Siyah Tablet
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
34.999,00 TL
VİSTA KURUMSAL
Samsung Galaxy Tab Active4 Pro SM-T638 64 GB 10.1" Siyah Tablet
Ücretsiz Kargo
39.999,00 TL
Samsung Galaxy Tab Active Pro 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Seri | Galaxy Tab Active |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 |
| İşlemci Türü | Qualcomm |
| Pil Kapasitesi | 7600 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Adreno 615 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Samsung Galaxy Tab Active Pro 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Samsung Galaxy Tab Active Pro 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy Tab Active Pro 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Samsung Tab S9 Ultra 1 TB Android 16 GB Ram 14.6 inç Tablet Bej | Samsung Galaxy Tab S9 FE 128 GB Android 6 GB Ram 11 inç Tablet Lavanta | Apple iPad Air 5.Nesil (MM733TU/A) 256 GB iPadOS Sim Kartlı 8 GB Ram 10.9 İnç Tablet Pembe | |
| 33.249,05 TL | 38.089,00 TL | 39.764,15 TL | 39.999,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | İpados |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | 14.6 İnç | 11 inç | 10.9 inç |
| Hafıza | 64 GB | 1 TB | 128 GB | 256 GB |
| Renk | Siyah | Bej | Lavanta | Pembe |
| RAM | 4 GB | 16 GB | 6 GB | 8 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13 MP | 13 MP | 13 MP | 12 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | — | 12 MP | 12 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 | Android 13 | Android 13 | İpadOS 15 |
| Seri | Galaxy Tab Active | — | — | İpad Air 5 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 | 2960 x 1848 | 2304 x 1440 | 2360 x 1640 |
| İşlemci Türü | Qualcomm | — | Samsung Exynos | — |
| Pil Kapasitesi | 7600 mAh | — | 8000 mAh | 7600 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT | AMOLED | AMOLED | Retina Ekran (IPS) |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | — | 2.4 Ghz | 3.20 GHz |







































