TCL Tab 10 64 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
64 GB
Renk
Siyah
RAM
3 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
5 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
5 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 10.x
Seri
Tcl Tab 10
14.249,05 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZTcl TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli Tablet
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
cepdestek7-24
TCL TAB 10 3 GB 64 GB WIFI 10.1" Tablet siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.249,05 TL
ernpazarlama
TCL TAB 10 3 GB 64 GB WIFI 10.1" Tablet siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
19.758,10 TL
TCL Tab 10 64 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 3 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x |
| Seri | Tcl Tab 10 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 5500 mAh |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | PowerVR GE8320 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| Type C | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
TCL Tab 10 64 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
SamsungLenovoHometechXiaomiEverestVorcomConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiAppleSunnyAlcatelMicrosoftCasperIxtechRedwayPhilips
'TCL Tab 10 64 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
TCL Tab 10 64 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gümüş | Hometech Alfa 8ST 16 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Beyaz | Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Altın | |
| 14.249,05 TL | 19.999,90 TL | 18.483,00 TL | 19.999,90 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | 8.0 inç | 8.0 inç | 10.1 inç |
| Hafıza | 64 GB | 32 GB | 16 GB | 32 GB |
| Renk | Siyah | Gümüş | Beyaz | Altın |
| RAM | 3 GB | 2 GB | 2 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | 8.0 MP | 2.0 MP | 8.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | 2.0 MP | 0.3 MP | 5.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x | Android 9.0 (Pie) | — | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Tcl Tab 10 | Galaxy Tab A (2019) | Hometech Alfa | Galaxy Tab A 10.1 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 | 1280 x 800 | 1280 x 800 | 1920 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 5500 mAh | 5100 mAh | 3500 mAh | 6150 mAh |
| Ekran Teknolojisi | — | TFT | IPS | TFT |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 2.00 GHz | 1.30 Ghz | 1.8 Ghz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Tcl Ürünleri

20.437,00 TL

19.799,50 TL
Tcl Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Tcl KlimaTcl TelevizyonTcl TelefonTcl Robot SüpürgeTcl Akıllı SaatTcl Hava TemizleyiciTcl Sweeva Robot SüpürgeTCL Akıllı Saat KordonuTcl 30 Cep TelefonuTcl 10 Cep TelefonuTcl 20 Cep TelefonuTcl 50 Cep TelefonuTcl KulaklıkTcl SoundbarTCL Smart TVTCL 120 Hz TVTCL Bluetooth KulaklıkTCL Android TVTcl Televizyon 65 İnçTCL TV 55 İnç

































