TCL Tab 10L 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
32 GB
Renk
Siyah
RAM
2 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 11
Ekran Çözünürlüğü
800 x 1280
20.403,00 TL
Tcl TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
koçlar grup ticaret
TCL Tab 10L 2GB 32GB WiFi 10.1" Tablet Siyah
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
20.403,00 TL
TCL Tab 10L 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 32 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Ekran Çözünürlüğü | 800 x 1280 |
| Pil Kapasitesi | 4080 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 1.30 Ghz |
| Vergisiz | |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | PowerVR GE8300 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
TCL Tab 10L 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
AppleSamsungXiaomiLenovoHometechEverestConcordTechnopcHuaweiHonorAmazonVorcomGoldmasterSunnyAlcatelDenverElephonePhilipsVestelSoultech
'TCL Tab 10L 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
TCL Tab 10L 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Philips M9 S410J 32 GB Android 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri | Lenovo Tab M10 Plus 3.Nesil 128 GB Android 4 GB Ram 10.61 İnç Tablet Gri | Apple iPad Mini 6.Nesil (MK7V3TU/A) 256 GB iPadOS Mini 4 GB Ram 8.3 İnç Tablet Pembe | |
| 20.403,00 TL | 20.898,00 TL | 21.822,00 TL | 23.574,06 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | İpados |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | 10.1 inç | 10.61 İnç | 8.3 inç |
| Hafıza | 32 GB | 32 GB | 128 GB | 256 GB |
| Renk | Siyah | Gri | Gri | Pembe |
| RAM | 2 GB | 3 GB | 4 GB | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | 5.0 MP | 8.0 MP | 12.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | 2.0 MP | 8.0 MP | 12.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 6 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 | Android 9.0 (Pie) | Android 12 | İpadOS 15 |
| Seri | — | — | Tab M10 Plus (3.Nesil) | İpad Mini 6 |
| Ekran Çözünürlüğü | 800 x 1280 | 1920 x 1200 | 2000 x 1200 | 2266 x 1488 |
| Pil Kapasitesi | 4080 mAh | 5000 mAh | 7700 mAh | — |
| Ekran Teknolojisi | IPS | — | IPS | IPS |
| CPU Frekansı | 1.30 Ghz | 2.00 GHz | 2.00 GHz | 2.93 GHz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Tcl Ürünleri

28.709,01 TL

26.503,10 TL
Tcl Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

29.218,00 TL

28.908,00 TL
Tcl KlimaTcl TelevizyonTcl TelefonTcl Robot SüpürgeTcl Akıllı SaatTcl Hava TemizleyiciTcl Sweeva Robot SüpürgeTCL Akıllı Saat KordonuTcl 30 Cep TelefonuTcl 10 Cep TelefonuTcl 20 Cep TelefonuTcl 50 Cep TelefonuTcl KulaklıkTcl SoundbarTCL Smart TVTCL 120 Hz TVTCL Bluetooth KulaklıkTCL Android TVTcl Televizyon 65 İnçTCL TV 55 İnç


































