Lenovo Tab M10 Plus 3.Nesil 128 GB Android 4 GB Ram 10.61 İnç Tablet Gri
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.61 İnç
Hafıza
128 GB
Renk
Gri
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
8.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
8.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 12
Seri
Tab M10 Plus (3.Nesil)
21.822,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
2 FİYAT
koçlar grup ticaret
Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) 2023 4GB 128GB 10.6" HD IPS Tablet ZAAM0182TR
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
21.822,00 TL
koçlar grup ticaret
Lenovo Tab M10 Plus (3rd Gen) TB128FU 10.6'' 4GB + 128GB 2K 10.6'' Wi-Fi Tablet ZAAM0175TR Kılıf ve Lenovo Precision Pen 2 Hediyeli - Gri
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
25.502,00 TL
Lenovo Tab M10 Plus 3.Nesil 128 GB Android 4 GB Ram 10.61 İnç Tablet Gri Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.61 İnç |
| Hafıza | 128 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 |
| Seri | Tab M10 Plus (3.Nesil) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 7700 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G52 MC2 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Lenovo Tab M10 Plus 3.Nesil 128 GB Android 4 GB Ram 10.61 İnç Tablet Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Lenovo Tab M10 Plus 3.Nesil 128 GB Android 4 GB Ram 10.61 İnç Tablet Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Lenovo Tab M10 Plus 3.Nesil 128 GB Android 4 GB Ram 10.61 İnç Tablet Gri | Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gümüş | TCL Tab 10L 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Philips M9 S410J 32 GB Android 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri | |
| 21.822,00 TL | 19.999,90 TL | 20.403,00 TL | 20.898,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.61 İnç | 8.0 inç | 10.1 inç | 10.1 inç |
| Hafıza | 128 GB | 32 GB | 32 GB | 32 GB |
| Renk | Gri | Gümüş | Siyah | Gri |
| RAM | 4 GB | 2 GB | 2 GB | 3 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP | 8.0 MP | 2.0 MP | 5.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP | 2.0 MP | 2.0 MP | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 12 | Android 9.0 (Pie) | Android 11 | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Tab M10 Plus (3.Nesil) | Galaxy Tab A (2019) | — | — |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 | 1280 x 800 | 800 x 1280 | 1920 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 7700 mAh | 5100 mAh | 4080 mAh | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | TFT | IPS | — |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 2.00 GHz | 1.30 Ghz | 2.00 GHz |
| Vergisiz | — | — | — |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Lenovo Ürünleri

26.389,66 TL

26.342,30 TL

26.342,30 TL



























