Lenovo Tab M10 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 inç Tablet Gri
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
64 GB
Renk
Gri
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
5 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
5 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 9.0 (Pie)
Ekran Çözünürlüğü
1280 x 800
24.067,75 TL
Lenovo TabletLenovo Klavyeli TabletLenovo Sim Kartlı TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletHometech TabletVorcom TabletCasper TabletWindows Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ernpazarlama
Lenovo Tab M10 Gen 3 ZAAG0003TR 4 GB 64 GB 10.1" Tablet gri-siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
24.067,75 TL
Lenovo Tab M10 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 inç Tablet Gri Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| İşlemci Türü | Unisoc |
| Pil Kapasitesi | 5100 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 1.80 GHz |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G52 3EE 2-Core |
| Kalemli | |
| Ön Kamera | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Lenovo Tab M10 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 inç Tablet Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
AppleSamsungXiaomiHometechEverestHonorConcordVorcomAmazonHuaweiTechnopcGoldmasterAlcatelSunnyMicrosoftIxtechCasperRedwayPhilipsVestel
'Lenovo Tab M10 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 inç Tablet Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Lenovo Tab M10 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 inç Tablet Gri | Lenovo Tab M10 HD 2.Nesil 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri | Philips M10 Pro 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri | Apple iPad Mini 6.Nesil (MK7R3TU/A) 64 GB iPadOS Mini 4 GB Ram 8.3 İnç Tablet Mor | |
| 24.067,75 TL | 28.425,35 TL | 27.978,00 TL | 28.399,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | İpados |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | 10.1 inç | 10.1 inç | 8.3 inç |
| Hafıza | 64 GB | 64 GB | 64 GB | 64 GB |
| Renk | Gri | Gri | Gri | Mor |
| RAM | 4 GB | 4 GB | 4 GB | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | 8.0 MP | 8.0 MP | 12.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | 5.0 MP | 5.0 MP | 12.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 6 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) | Android 10.x | Android 9.0 (Pie) | İpadOS 15 |
| Seri | — | Tab M10 HD (2.Nesil) | Philips M10 | İpad Mini 6 |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 | 1280 x 800 | 1920 x 1200 | 2266 x 1488 |
| Pil Kapasitesi | 5100 mAh | 5000 mAh | 5000 mAh | — |
| Ekran Teknolojisi | IPS | IPS | IPS | IPS |
| CPU Frekansı | 1.80 GHz | 2.30 GHz | 2.00 GHz | 2.93 GHz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Lenovo Ürünleri

34.575,49 TL

34.571,72 TL

34.571,72 TL
Lenovo Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Lenovo LaptopLenovo Gaming laptopLenovo Bluetooth KulaklıkLenovo PowerbankLenovo Robot SüpürgeLenovo MonitörLenovo MouseLenovo Kablosuz MouseLenovo Kablolu KulaklıkLenovo Kablolu MouseLenovo 15.6 İnç Laptop ÇantasıLenovo Akıllı SaatLenovo Laptop ÇantasıLenovo Laptop Sırt ÇantasıLenovo Klavye Mouse SetiLenovo All In One PCLenovo USB & Flash BellekLenovo TelefonLenovo Bilgisayar KasasıLenovo Harddisk




































