Lenovo Tab P11 Plus 128 GB Android 6 GB Ram 11 İnç Tablet Gri
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
11 inç
Hafıza
128 GB
Renk
Gri
RAM
6 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
13.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
8.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 11
Seri
Tab P11 Plus
16.991,06 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
2 FİYAT
erenpazarlama
Lenovo Tab P11 Plus ZA940086TR 6 GB 128 GB 11" Tablet + Klavye + Precision Pen 2 gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
16.991,06 TL
HYM GROUP
Lenovo Tab P11 Plus TB-J616F 6GB 128GB 11" Tablet Gri ZA940086TR
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
20.000,00 TL
Lenovo Tab P11 Plus 128 GB Android 6 GB Ram 11 İnç Tablet Gri Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 11 inç |
| Hafıza | 128 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 6 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 |
| Seri | Tab P11 Plus |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 7700 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS TDDI |
| CPU Frekansı | 2.05 Ghz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G76 MC4 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Lenovo Tab P11 Plus 128 GB Android 6 GB Ram 11 İnç Tablet Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Lenovo Tab P11 Plus 128 GB Android 6 GB Ram 11 İnç Tablet Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Lenovo Tab P11 Plus 128 GB Android 6 GB Ram 11 İnç Tablet Gri | Hometech Alfa 8ST 16 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Beyaz | Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Altın | Apple iPad Air 4.Nesil (MYFM2TU/A) 64 GB iPadOS 4 GB Ram 10.9 İnç Tablet Gri | |
| 16.991,06 TL | 18.483,00 TL | 19.999,90 TL | 18.879,06 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | İpados |
| Ekran Boyutu | 11 inç | 8.0 inç | 10.1 inç | 10.9 inç |
| Hafıza | 128 GB | 16 GB | 32 GB | 64 GB |
| Renk | Gri | Beyaz | Altın | Gri |
| RAM | 6 GB | 2 GB | 2 GB | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP | 2.0 MP | 8.0 MP | 12.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP | 0.3 MP | 5.0 MP | 7.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek | 6 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 11 | — | Android 9.0 (Pie) | İpadOS 14 |
| Seri | Tab P11 Plus | Hometech Alfa | Galaxy Tab A 10.1 | İpad Air 4 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 | 1280 x 800 | 1920 x 1200 | 2360 x 1640 |
| Pil Kapasitesi | 7700 mAh | 3500 mAh | 6150 mAh | — |
| Ekran Teknolojisi | IPS TDDI | IPS | TFT | Retina Ekran (IPS) |
| CPU Frekansı | 2.05 Ghz | 1.30 Ghz | 1.8 Ghz | 3.00 GHz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Lenovo Ürünleri

20.698,00 TL

20.199,00 TL
Lenovo Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

20.335,00 TL

20.230,22 TL

19.844,06 TL






























