Alcatel Smart Tab 7 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
7.0 inç
Hafıza
32 GB
Renk
Siyah
RAM
2 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
0.3 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 9.0 (Pie)
Seri
Alcatel Smart Tab
14.487,00 TL
Alcatel TabletAlcatel 10 Inç TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Asyalı Ticaret
Alcatel 9317X1 32GB 7" Xga Tablet Siyah
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.487,00 TL
Alcatel Smart Tab 7 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 7.0 inç |
| Hafıza | 32 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Alcatel Smart Tab |
| Pil Kapasitesi | 2580 mAh |
| Ekran Teknolojisi | LCD TN |
| CPU Frekansı | 1.30 Ghz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | PowerVR GE8300 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Alcatel Smart Tab 7 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Alcatel Smart Tab 7 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Alcatel Smart Tab 7 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | Samsung Galaxy Tab A6 8 GB Android 1.5 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | Hometech Alfa 8ST 16 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Beyaz | Hometech Alfa 10MA 16 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | |
| 14.487,00 TL | 15.999,90 TL | 16.803,00 TL | 16.728,36 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 7.0 inç | 7.0 inç | 8.0 inç | 10.1 inç |
| Hafıza | 32 GB | 8 GB | 16 GB | 16 GB |
| Renk | Siyah | Siyah | Beyaz | Siyah |
| RAM | 2 GB | 1.5 GB | 2 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP | 5.0 MP | 2.0 MP | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | 2.0 MP | 0.3 MP | 0.3 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) | Android 5.x (Lollipop) | — | — |
| Seri | Alcatel Smart Tab | Galaxy Tab A (2016) | Hometech Alfa | Hometech Alfa |
| Ekran Çözünürlüğü | — | 1280 x 800 | 1280 x 800 | 1280 x 800 |
| İşlemci Türü | — | — | — | MediaTek |
| Pil Kapasitesi | 2580 mAh | 4000 mAh | 3500 mAh | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | LCD TN | TFT | IPS | IPS |
| CPU Frekansı | 1.30 Ghz | 1.30 Ghz | 1.30 Ghz | 1.30 Ghz |
| Vergisiz | — | — | — |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Alcatel Ürünleri
Alcatel Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

20.813,25 TL

20.803,17 TL

20.799,00 TL


























