Lenovo Tab M8 32 GB Android 3 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gri
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
8.0 inç
Hafıza
32 GB
Renk
Gri
RAM
3 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
5.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 9.0 (Pie)
Seri
Tab M8 HD (2)
14.699,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
sabasdtm
Lenovo Tab M8 ZA5G0100TR TB-8505F 2 GB 32 GB 8" Tablet gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.699,00 TL
ernpazarlama
Lenovo Tab M8 ZA5G0100TR TB-8505F 2 GB 32 GB 8" Tablet gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.915,88 TL
erdemev
Lenovo Tab M8 3GB 32GB 8" Gri Tablet ZA5G0185TR
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
14.999,00 TL
koçlar grup ticaret
Lenovo Tab M8 ZA5G0100TR 8" 2GB Ram 32G BT-HD-AND.PIE Tablet 8505F
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
17.101,00 TL
Lenovo Tab M8 32 GB Android 3 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gri Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Hafıza | 32 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 3 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Tab M8 HD (2) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 5100 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | IMG PowerVR GE-class |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Lenovo Tab M8 32 GB Android 3 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Lenovo Tab M8 32 GB Android 3 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Lenovo Tab M8 32 GB Android 3 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gri | Alcatel Smart Tab 7 16 GB Android 1.5 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | Samsung Galaxy Tab A6 8 GB Android 1.5 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | Alcatel Smart Tab 7 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | |
| 14.699,00 TL | 14.999,00 TL | 15.999,90 TL | 15.936,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç | 7.0 inç | 7.0 inç | 7.0 inç |
| Hafıza | 32 GB | 16 GB | 8 GB | 32 GB |
| Renk | Gri | Siyah | Siyah | Siyah |
| RAM | 3 GB | 1.5 GB | 1.5 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP | 0.3 MP | 5.0 MP | 0.3 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | 2.0 MP | 2.0 MP | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) | Android 9.0 (Pie) | Android 5.x (Lollipop) | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Tab M8 HD (2) | Alcatel Smart Tab | Galaxy Tab A (2016) | Alcatel Smart Tab |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 | — | 1280 x 800 | — |
| Pil Kapasitesi | 5100 mAh | 2580 mAh | 4000 mAh | 2580 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | LCD TN | TFT | LCD TN |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 1.30 Ghz | 1.30 Ghz | 1.30 Ghz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Lenovo Ürünleri

17.699,00 TL

17.671,50 TL

































