Lenovo Tab P11 128 GB Android Klavyeli 4 GB Ram 11.0 İnç Tablet Gri
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
11.0 İnç
Hafıza
128 GB
Renk
Gri
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
13.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
8.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 10 (Q)
Seri
Lenovo Tab P11
34.331,01 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
2 FİYAT
ernpazarlama
Lenovo Tab P11 TB-J606F ZA7R0223TR 4 GB 128 GB 11" Tablet + Kalem + Klavye koyu-gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
34.331,01 TL
koçlar grup ticaret
Lenovo Tab P11 TB-J616F 4GB 128GB 11" Tablet ZA7R0223TR
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
56.006,00 TL
Lenovo Tab P11 128 GB Android Klavyeli 4 GB Ram 11.0 İnç Tablet Gri Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç |
| Hafıza | 128 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) |
| Seri | Lenovo Tab P11 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 7500 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS TDDI |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Adreno 610 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Lenovo Tab P11 128 GB Android Klavyeli 4 GB Ram 11.0 İnç Tablet Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Lenovo Tab P11 128 GB Android Klavyeli 4 GB Ram 11.0 İnç Tablet Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Lenovo Tab P11 128 GB Android Klavyeli 4 GB Ram 11.0 İnç Tablet Gri | Zebra ET55GT-G15E-00A6 ET55 Android 10.1 İnç Tablet Siyah | Apple iPad Air M2 6.Nesil MUWR3TU/A 1 TB iPadOS 8 GB Ram 11.0 inç Tablet Mavi | Apple iPad Air M2 6.Nesil MV293TU/A 128 GB iPadOS 8 GB Ram 13.0 inç Tablet Yıldız Işığı | |
| 34.331,01 TL | 58.000,00 TL | 53.599,00 TL | 55.999,00 TL | |
| Nesil | — | — | 6.Nesil | 6.Nesil |
| İşletim Sistemi | Android | Android | İpados | İpados |
| Ekran Boyutu | 11.0 İnç | 10.1 inç | 11.0 İnç | 13.0 inç |
| Hafıza | 128 GB | 32 GB | 1 TB | 128 GB |
| Renk | Gri | Siyah | Mavi | Yıldız Işığı |
| RAM | 4 GB | 2 GB | 8 GB | 8 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP | 8 MP | — | — |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP | 2 MP | — | — |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 4 Çekirdek | — | — |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10 (Q) | Android 6.x (Marshmallow) | — | — |
| Seri | Lenovo Tab P11 | — | iPad Air M2 | iPad Air M2 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 | 1920 x 1200 | — | — |
| İşlemci Türü | — | Intel | Apple M2 | Apple M2 |
| Pil Kapasitesi | 7500 mAh | 6440 mAh | — | — |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 1.86 GHz | — | — |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Lenovo Ürünleri

61.400,51 TL

61.384,92 TL

61.351,00 TL
Lenovo Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

60.608,00 TL

59.300,64 TL

55.772,00 TL






























