Samsung Galaxy Tab S9 FE 256 GB Android 8 GB Ram 11 inç Tablet Gri
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
11 inç
Hafıza
256 GB
Renk
Gri
RAM
8 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
8 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
12 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 13
Ekran Çözünürlüğü
2304 x 1440
32.999,00 TL
Samsung TabletSamsung Sim Kartlı TabletSamsung Android TabletSamsung Tab A9 PlusSamsung Tab S9 UltraiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
nitech bilişim
Samsung Galaxy Tab S9 FE Wifi 8 GB Ram 256 GB Gri
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
32.999,00 TL
Samsung Galaxy Tab S9 FE 256 GB Android 8 GB Ram 11 inç Tablet Gri Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 11 inç |
| Hafıza | 256 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 8 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2304 x 1440 |
| İşlemci Türü | Samsung Exynos |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED |
| CPU Frekansı | 2.4 Ghz |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Çıkış Yılı | 2023 |
| Kalemli | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| Wifi |
Samsung Galaxy Tab S9 FE 256 GB Android 8 GB Ram 11 inç Tablet Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
AppleXiaomiLenovoHometechEverestHonorConcordVorcomAmazonHuaweiTechnopcGoldmasterAlcatelSunnyMicrosoftIxtechCasperRedwayPhilipsVestel
'Samsung Galaxy Tab S9 FE 256 GB Android 8 GB Ram 11 inç Tablet Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy Tab S9 FE 256 GB Android 8 GB Ram 11 inç Tablet Gri | Samsung Galaxy Tab A7 32 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 10.4 İnç Tablet Gri | Samsung Tab S9 Ultra 1 TB Android 16 GB Ram 14.6 inç Tablet Bej | Samsung Galaxy Tab S9 FE 128 GB Android 6 GB Ram 11 inç Tablet Lavanta | |
| 32.999,00 TL | 37.950,00 TL | 38.089,00 TL | 39.513,01 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 11 inç | 10.4 inç | 14.6 İnç | 11 inç |
| Hafıza | 256 GB | 32 GB | 1 TB | 128 GB |
| Renk | Gri | Gri | Bej | Lavanta |
| RAM | 8 GB | 3 GB | 16 GB | 6 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 8 MP | 13 MP | 13 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 12 MP | 5 MP | — | 12 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 | Android 12 | Android 13 | Android 13 |
| Seri | — | Galaxy Tab A7 (2020) | — | — |
| Ekran Çözünürlüğü | 2304 x 1440 | 2000 x 1200 | 2960 x 1848 | 2304 x 1440 |
| İşlemci Türü | Samsung Exynos | Qualcomm | — | Samsung Exynos |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh | 7040 mAh | — | 8000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | AMOLED | TFT | AMOLED | AMOLED |
| CPU Frekansı | 2.4 Ghz | 2.00 GHz | — | 2.4 Ghz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Samsung Ürünleri

47.112,25 TL

46.935,53 TL
Samsung Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

47.432,51 TL

47.432,51 TL

47.430,35 TL
Samsung Bulaşık MakinesiSamsung Kurutma MakinesiSamsung KlimaSamsung Akıllı BileklikSamsung Inverter KlimaSamsung Derin DondurucuSamsung PowerbankSamsung No Frost BuzdolabıSamsung TelevizyonSamsung Siyah BuzdolabıSamsung TelefonSamsung BuzdolabıSamsung Çift Kapılı BuzdolabıSamsung 4 Kapılı BuzdolabıSamsung Gri BuzdolabıSamsung Dikey SüpürgeSamsung Robot SüpürgeSamsung HarddiskSamsung OcakSamsung Monitör

































