Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gümüş
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
8.0 inç
Hafıza
32 GB
Renk
Gümüş
RAM
2 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
8.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 9.0 (Pie)
Seri
Galaxy Tab A (2019)
19.999,90 TL
Samsung TabletSamsung Sim Kartlı TabletSamsung Android TabletSamsung Tab A9 PlusSamsung Tab S9 UltraiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
MAGNUM
Samsung Galaxy Tab A SM-T510 32GB 10.1" Tablet - Gümüş
Ücretsiz Kargo
19.999,90 TL
Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gümüş Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Hafıza | 32 GB |
| Renk | Gümüş |
| RAM | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Galaxy Tab A (2019) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 5100 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Adreno 504 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gümüş Yorumları
Ürüne Puan Ver
LenovoHometechXiaomiEverestVorcomConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiAppleSunnyAlcatelMicrosoftCasperIxtechRedwayPhilipsVestel
'Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gümüş' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gümüş | Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 128 GB Android Kalemli 10.4 inç Tablet Gül Kurusu | Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Altın | Samsung Tab S9 FE+ 256 GB Android 6 GB Ram 10.9 inç Tablet Gri | |
| 19.999,90 TL | 19.491,00 TL | 19.999,90 TL | 20.499,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç | 10.4 inç | 10.1 inç | 12.4 inç |
| Hafıza | 32 GB | 128 GB | 32 GB | 256 GB |
| Renk | Gümüş | Gül Kurusu | Altın | Gri |
| RAM | 2 GB | 4 GB | 2 GB | 12 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP | 8 MP | 8.0 MP | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | 5 MP | 5.0 MP | 12 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) | Android 13 | Android 9.0 (Pie) | Android 13 |
| Seri | Galaxy Tab A (2019) | — | Galaxy Tab A 10.1 | — |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 | 2000 x 1200 | 1920 x 1200 | 2304 x 1440 |
| İşlemci Türü | — | Qualcomm | — | Samsung Exynos |
| Pil Kapasitesi | 5100 mAh | 7040 mAh | 6150 mAh | 10090 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT | — | TFT | TFT |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 2.3 Ghz | 1.8 Ghz | 2.4 Ghz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Samsung Ürünleri
Samsung Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

28.707,15 TL

28.540,80 TL
Samsung Bulaşık MakinesiSamsung Kurutma MakinesiSamsung KlimaSamsung Akıllı BileklikSamsung Inverter KlimaSamsung Derin DondurucuSamsung PowerbankSamsung No Frost BuzdolabıSamsung TelevizyonSamsung Siyah BuzdolabıSamsung TelefonSamsung BuzdolabıSamsung Çift Kapılı BuzdolabıSamsung 4 Kapılı BuzdolabıSamsung Gri BuzdolabıSamsung Dikey SüpürgeSamsung Robot SüpürgeSamsung HarddiskSamsung OcakSamsung Monitör


































