Philips M9 S410J 32 GB Android 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
32 GB
Renk
Gri
RAM
3 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
5.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
2.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 9.0 (Pie)
Ekran Çözünürlüğü
1920 x 1200
20.898,00 TL
Philips TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
koçlar grup ticaret
Philips M9 S410J 3GB Ram 32GB Hafıza Android 9.0 10.1" Tablet
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
20.898,00 TL
Philips M9 S410J 32 GB Android 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 32 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 3 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | PowerVR GE8320 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Philips M9 S410J 32 GB Android 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri Yorumları
Ürüne Puan Ver
SamsungLenovoHometechXiaomiVorcomEverestConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiSunnyAlcatelMicrosoftAppleCasperIxtechRedwayVestel
'Philips M9 S410J 32 GB Android 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Philips M9 S410J 32 GB Android 3 GB Ram 10.1 İnç Tablet Gri | Apple iPad Mini 6.Nesil (MK7V3TU/A) 256 GB iPadOS Mini 4 GB Ram 8.3 İnç Tablet Pembe | Honor Pad 9 256 GB Android 8 GB Ram 12.1 inç Tablet Gri | Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.4 İnç Tablet Pembe | |
| 20.898,00 TL | 23.999,04 TL | 25.648,10 TL | 25.999,90 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | İpados | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | 8.3 inç | 12.1 inç | 10.4 inç |
| Hafıza | 32 GB | 256 GB | 256 GB | 64 GB |
| Renk | Gri | Pembe | Gri | Pembe |
| RAM | 3 GB | 4 GB | 8 GB | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP | 12.0 MP | 13 MP | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2.0 MP | 12.0 MP | 8 MP | 5 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 6 Çekirdek | 8 Çekirdekli | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) | İpadOS 15 | Android 13 | Android 10.x |
| Seri | — | İpad Mini 6 | Honor Pad | Galaxy Tab S6 Lite |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 | 2266 x 1488 | 2560 x 1600 px | 2000 x 1200 |
| İşlemci Türü | — | — | Qualcomm | — |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh | — | 8300 mAh | 7040 mAh |
| Ekran Teknolojisi | — | IPS | IPS LCD | TFT |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 2.93 GHz | 2.2 Ghz | 2.30 GHz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Philips Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Philips Airfryer 1.4 KgPhilips Bluetooth KulaklıkPhilips PowerbankPhilips TelevizyonPhilips Kablosuz Dikey SüpürgePhilips Airfryer BeyazPhilips Airfryer GriPhilips Şarjlı Dikey SüpürgePhilips Dikey SüpürgePhilips AirfryerPhilips Airfryer 4.1 LitrePhilips Airfryer Buz Çözme ÖzellikliPhilips Robot SüpürgePhilips Filtre Kahve MakinesiPhilips KettlePhilips Buharlı ÜtüPhilips MonitörPhilips Kıyma MakinesiPhilips Kazanlı ÜtüPhilips Tıraş Makinesi































