Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
8.0 inç
Hafıza
32 GB
Renk
Siyah
RAM
2 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
8 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
2 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
4 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 9.0 (Pie)
Seri
Galaxy Tab A (2019)
9.603,91 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZSamsung TabletSamsung Sim Kartlı TabletSamsung Android TabletSamsung Tab A9 PlusSamsung Tab S9 UltraiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom Tablet
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
TEKNOFİS
Samsung Galaxy Tab A (2019) 8 32 GB TFT Ekran Wifi Bluetooth Tablet
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
9.603,91 TL
MAGNUM
Samsung Galaxy Tab A SM-T297 8" 32GB 4G Tablet Siyah
Ücretsiz Kargo
12.799,90 TL
Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç |
| Hafıza | 32 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Galaxy Tab A (2019) |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 5100 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Adreno 504 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
LenovoHometechXiaomiEverestVorcomConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiAppleSunnyAlcatelMicrosoftCasperIxtechRedwayPhilipsVestel
'Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Siyah | Samsung Galaxy Tab A7 32 GB Android 3 GB Ram 10.4 İnç Tablet Gümüş | Samsung Tab A9 64 GB Android 4 GB Ram 8.7 inç Tablet Gümüş | Samsung Tab A 8 SM-T290 32 GB Android 2 GB Ram 8 İnç Tablet Gümüş | |
| 9.603,91 TL | 9.999,00 TL | 10.560,00 TL | 10.999,90 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 8.0 inç | 10.4 inç | 8.7 inç | 8 inç |
| Hafıza | 32 GB | 32 GB | 64 GB | 32 GB |
| Renk | Siyah | Gümüş | Gümüş | Gümüş |
| RAM | 2 GB | 3 GB | 4 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 8.0 MP | — | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 5.0 MP | — | — |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 4 Çekirdek | 8 Çekirdek | — | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) | Android 11 | — | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Galaxy Tab A (2019) | Galaxy Tab A7 (2020) | — | — |
| Ekran Çözünürlüğü | 1280 x 800 | 2000 x 1200 | — | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 5100 mAh | 7040 mAh | — | — |
| Ekran Teknolojisi | TFT | TFT | — | TFT |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | 2.00 GHz | — | — |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Samsung Ürünleri
Samsung Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Samsung Bulaşık MakinesiSamsung Kurutma MakinesiSamsung KlimaSamsung Akıllı BileklikSamsung Inverter KlimaSamsung Derin DondurucuSamsung PowerbankSamsung No Frost BuzdolabıSamsung TelevizyonSamsung Siyah BuzdolabıSamsung TelefonSamsung BuzdolabıSamsung Çift Kapılı BuzdolabıSamsung 4 Kapılı BuzdolabıSamsung Gri BuzdolabıSamsung Dikey SüpürgeSamsung Robot SüpürgeSamsung HarddiskSamsung OcakSamsung Monitör




































