Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.4 İnç Tablet Mavi
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.4 inç
Hafıza
64 GB
Renk
Mavi
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
8 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
5 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 13
Seri
Galaxy Tab S6 Lite
14.999,00 TL
Samsung TabletSamsung Sim Kartlı TabletSamsung Android TabletSamsung Tab A9 PlusSamsung Tab S9 UltraiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Gureller
Samsung Galaxy Tab S6 Lite | 10.4'' 64 GB Tablet (WiFi), Mavi (Samsung Türkiye Garantili)
Ücretsiz Kargo
14.999,00 TL
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.4 İnç Tablet Mavi Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.4 inç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Mavi |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 |
| Seri | Galaxy Tab S6 Lite |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 |
| İşlemci Türü | Samsung |
| Pil Kapasitesi | 7040 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT |
| CPU Frekansı | 2.30 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Çıkış Yılı | 2020 |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G72 MP3 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.4 İnç Tablet Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
LenovoHometechXiaomiEverestVorcomConcordAmazonHonorGoldmasterTechnopcHuaweiAppleSunnyAlcatelMicrosoftCasperIxtechRedwayPhilipsVestel
'Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.4 İnç Tablet Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Samsung Galaxy Tab S6 Lite 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.4 İnç Tablet Mavi | Samsung Galaxy Tab S6 Lite 128 GB Android 4 GB Ram 10.4 inç Tablet Dağ Grisi | Samsung Galaxy Tab A9+ 128 GB Android 8 GB Ram 11 inç Tablet Gri | Samsung Galaxy Tab A6 8 GB Android 1.5 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | |
| 14.999,00 TL | 15.675,00 TL | 15.999,00 TL | 15.999,90 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.4 inç | 10.4 inç | 11 inç | 7.0 inç |
| Hafıza | 64 GB | 128 GB | 128 GB | 8 GB |
| Renk | Mavi | Dağ Grisi | Gri | Siyah |
| RAM | 4 GB | 4 GB | 8 GB | 1.5 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | — | — | 5.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | — | — | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | — | — | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 13 | — | — | Android 5.x (Lollipop) |
| Seri | Galaxy Tab S6 Lite | — | — | Galaxy Tab A (2016) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 | — | — | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 7040 mAh | — | — | 4000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | TFT | — | — | TFT |
| CPU Frekansı | 2.30 GHz | — | — | 1.30 Ghz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Samsung Ürünleri

21.500,00 TL

21.500,00 TL
Samsung Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Samsung Bulaşık MakinesiSamsung Kurutma MakinesiSamsung KlimaSamsung Akıllı BileklikSamsung Inverter KlimaSamsung Derin DondurucuSamsung PowerbankSamsung No Frost BuzdolabıSamsung TelevizyonSamsung Siyah BuzdolabıSamsung TelefonSamsung BuzdolabıSamsung Çift Kapılı BuzdolabıSamsung 4 Kapılı BuzdolabıSamsung Gri BuzdolabıSamsung Dikey SüpürgeSamsung Robot SüpürgeSamsung HarddiskSamsung OcakSamsung Monitör







































