General Mobile E-Tab 20 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
64 GB
Renk
Gri
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
8 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
5 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 10.x
Seri
E-Tab
5.605,00 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
idefix
General Mobile E-TAB20
Ücretsiz Kargo
5.605,00 TL
goodmarket
General Mobile E-Tab 20 4 GB 64 GB 10.1" Tablet gri
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.900,00 TL
GOOD-MARKET
General Mobile E-Tab20
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.900,00 TL
Turkcell
General Mobile E-Tab 20 Tablet 10.1 In 64 Gb Ips Uzay Gri
Ücretsiz Kargo
9.990,00 TL
EMİNELDEN TEKNOLOJİ MARKET
General Mobile E-Tab 20 10.1" Gri Tablet 4 GB RAM 64 GB Depolama Android İşletim Sistemi HD IPS Ekran
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
11.800,00 TL
General Mobile E-Tab 20 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Gri |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x |
| Seri | E-Tab |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 |
| İşlemci Türü | Unisoc |
| Pil Kapasitesi | 7000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 1.80 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G52 3EE 2-Core |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
General Mobile E-Tab 20 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'General Mobile E-Tab 20 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
General Mobile E-Tab 20 64 GB Android Sim Kartlı 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Huawei MatePad T10 64 GB Android 4 GB Ram 9.7 İnç Tablet Mavi | Samsung Galaxy Tab A7 32 GB Android 3 GB Ram 10.4 İnç Tablet Gümüş | Casper VIA L40 128 GB Android Sim Kartlı 8 GB Ram 10.4 inç Tablet Platin Gümüş | |
| 5.605,00 TL | 9.998,00 TL | 9.999,00 TL | 9.999,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | 9.7 inç | 10.4 inç | 10.4 inç |
| Hafıza | 64 GB | 64 GB | 32 GB | 128 GB |
| Renk | Gri | Mavi | Gümüş | Platin Gümüş |
| RAM | 4 GB | 4 GB | 3 GB | 8 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 8 MP | 5.0 MP | 8.0 MP | 8 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5 MP | 2.0 MP | 5.0 MP | 5 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x | Android 10.x | Android 11 | Android 12 |
| Seri | E-Tab | Matepad | Galaxy Tab A7 (2020) | — |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 | 1280 x 800 | 2000 x 1200 | 2000 x 1200 |
| İşlemci Türü | Unisoc | — | — | MediaTek |
| Pil Kapasitesi | 7000 mAh | 5100 mAh | 7040 mAh | 6000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | IPS | TFT | IPS |
| CPU Frekansı | 1.80 GHz | 2.00 GHz | 2.00 GHz | 2.00 GHz |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
General Mobile Ürünleri

10.999,00 TL

10.481,66 TL





























