TCL 10 Tab Max 64 GB Android 4 GB Ram 10.3 İnç Tablet Mavi
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.3 inç
Hafıza
64 GB
Renk
Mavi
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
13.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
8.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 10.x
Seri
Tcl Tab 10
17.965,00 TL
Tcl TabletiPad AirReeder TabletGeneral Mobile TabletVestel TabletHonor TabletSim Kartlı Tablet10 Inç TabletHuawei TabletKalemli TabletSamsung TabletXiaomi TabletAlcatel TabletApple TabletLenovo TabletHometech TabletVorcom TabletCasper TabletWindows TabletKlavyeli Tablet
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
koçlar grup ticaret
Tcl 10 Tab Max Wi-Fi Blue 64GB 10.3" Tablet - Tcl Türkiye Garantili
6 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
17.965,00 TL
TCL 10 Tab Max 64 GB Android 4 GB Ram 10.3 İnç Tablet Mavi Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.3 inç |
| Hafıza | 64 GB |
| Renk | Mavi |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x |
| Seri | Tcl Tab 10 |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| Ekran Kartı | Mali-G72 MP3 |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
TCL 10 Tab Max 64 GB Android 4 GB Ram 10.3 İnç Tablet Mavi Yorumları
Ürüne Puan Ver
AppleSamsungXiaomiLenovoHometechEverestHonorConcordVorcomAmazonHuaweiTechnopcGoldmasterAlcatelSunnyMicrosoftIxtechCasperRedwayPhilips
'TCL 10 Tab Max 64 GB Android 4 GB Ram 10.3 İnç Tablet Mavi' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
TCL 10 Tab Max 64 GB Android 4 GB Ram 10.3 İnç Tablet Mavi | TCL Tab 11 64 GB Android 4 GB Ram 10.9 inç Tablet Siyah | TCL Tab 10L 32 GB Android 2 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Samsung Galaxy Tab A 32 GB Android 2 GB Ram 8.0 İnç Tablet Gümüş | |
| 17.965,00 TL | 18.935,00 TL | 20.403,00 TL | 19.999,90 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.3 inç | 10.9 inç | 10.1 inç | 8.0 inç |
| Hafıza | 64 GB | 64 GB | 32 GB | 32 GB |
| Renk | Mavi | Siyah | Siyah | Gümüş |
| RAM | 4 GB | 4 GB | 2 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP | 8 MP | 2.0 MP | 8.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 8.0 MP | — | 2.0 MP | 2.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x | Android 13 | Android 11 | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Tcl Tab 10 | — | — | Galaxy Tab A (2019) |
| Ekran Çözünürlüğü | 2000 x 1200 | 2000 x 1200 | 800 x 1280 | 1280 x 800 |
| Pil Kapasitesi | 8000 mAh | — | 4080 mAh | 5100 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | IPS | IPS | TFT |
| CPU Frekansı | 2.00 GHz | — | 1.30 Ghz | 2.00 GHz |
| Vergisiz | — | — | — |
Tablet Benzer Kategoriler
Tablet Ürünleri
Tcl Ürünleri

22.999,00 TL

22.655,73 TL
Tcl Tablet Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler

25.816,12 TL

25.813,19 TL

25.801,51 TL
Tcl KlimaTcl TelevizyonTcl TelefonTcl Robot SüpürgeTcl Akıllı SaatTcl Hava TemizleyiciTcl Sweeva Robot SüpürgeTCL Akıllı Saat KordonuTcl 30 Cep TelefonuTcl 10 Cep TelefonuTcl 20 Cep TelefonuTcl 50 Cep TelefonuTcl KulaklıkTcl SoundbarTCL Smart TVTCL 120 Hz TVTCL Bluetooth KulaklıkTCL Android TVTcl Televizyon 65 İnçTCL TV 55 İnç































