Technopc Ultrapad UP07.S21GA 16 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
7.0 inç
Hafıza
16 GB
Renk
Siyah
RAM
2 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
2 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
0.3 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 10.x
Seri
Technopc Ultrapad
2.972,66 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
azomik
Technopc Ultrapad UP07.S21GA 2 GB 16 GB 3G Sim Kartlı Android 7" Tablet siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
2.972,66 TL
idefix
Technopc Ultrapad Up07.S21Ga 7" 2GB 16GB 3G Sim Kartl Android 10 Tablet
Ücretsiz Kargo
3.099,97 TL
Smallmantr
Technopc Ultrapad UP07.S21GA 7 2GB 16GB 3G Sim Kartlı Android 10 Tablet
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.118,30 TL
duzeygroup
Technopc Ultrapad UP07.S21GA 2 GB 16 GB 3G Sim Kartlı Android 7" Tablet siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
3.192,03 TL
harcabitmez
Technopc Ultrapad UP07.S21GA 2 GB 16 GB 3G Sim Kartlı Android 7" Tablet siyah
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.993,44 TL
Technopc Ultrapad UP07.S21GA 16 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 7.0 inç |
| Hafıza | 16 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x |
| Seri | Technopc Ultrapad |
| Ekran Çözünürlüğü | 1024 x 600 |
| Pil Kapasitesi | 2400 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 1.60 GHz |
| Vergisiz | |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Technopc Ultrapad UP07.S21GA 16 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Technopc Ultrapad UP07.S21GA 16 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Technopc Ultrapad UP07.S21GA 16 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | Technopc Ultrapad UP10.S43LA 32 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Technopc UP10.SI36LA 64 GB Android Sim Kartlı 3 GB Ram 10.1 inç Tablet Siyah | Concord Smartpad C-708 16 GB Android Sim Kartlı 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Altın | |
| 2.972,66 TL | 4.513,52 TL | 5.074,28 TL | 3.999,00 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 7.0 inç | 10.1 inç | 10.1 inç | 7.0 inç |
| Hafıza | 16 GB | 32 GB | 64 GB | 16 GB |
| Renk | Siyah | Siyah | Siyah | Altın |
| RAM | 2 GB | 4 GB | 3 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 2 MP | 13.0 MP | 5 MP | 5 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 0.3 MP | 5.0 MP | 2 MP | 2 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 10.x | Android 9.0 (Pie) | Android 9.0 (Pie) | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Technopc Ultrapad | Technopc Ultrapad | Technopc Ultrapad | — |
| Ekran Çözünürlüğü | 1024 x 600 | 1920 x 1200 | 1920 x 1200 | 1024 x 600 |
| İşlemci Türü | — | — | Unisoc | — |
| Pil Kapasitesi | 2400 mAh | 5000 mAh | 6000 mAh | 2800 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | IPS | IPS | IPS |
| CPU Frekansı | 1.60 GHz | 1.60 GHz | 1.60 GHz | 1.60 GHz |
































