Technopc Ultrapad UP10.S43LA 32 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah
İşletim Sistemi
Android
Ekran Boyutu
10.1 inç
Hafıza
32 GB
Renk
Siyah
RAM
4 GB
Arka Kamera Çözünürlüğü
13.0 MP
Ön Kamera Çözünürlüğü
5.0 MP
İşlemci Çekirdek Sayısı
8 Çekirdek
İşletim Sistemi Versiyonu
Android 9.0 (Pie)
Seri
Technopc Ultrapad
4.513,52 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
Netsipariş
Technopc Ultrapad 10" UP10.S43LA V2 8Çekirdek 1.6Ghz 4GB 32GB 4G LTE Android 10 Tablet
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.513,52 TL
yakala
Technopc Ultrapad 10.1" UP10.S43LA 8 Çekirdek 4GB 32GB IPS 4G GPS Wifi 5000Mah Bluetoold 4.0
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.690,50 TL
netsiparis
Technopc Ultrapad 10.1" UP10.S43LA 8 Çekirdek 4GB 32GB IPS 4G GPS Wifi 5000Mah Bluetoold 4.0
Ücretsiz Kargo
4.695,90 TL
netsiparis
Technopc UP10.S43LA 32 GB 10 Tablet
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
4.847,62 TL
Smallman
Technopc UP10.S43LA 32 GB 10 Tablet
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
5.016,68 TL
Technopc Ultrapad UP10.S43LA 32 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Özellikleri
| İşletim Sistemi | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç |
| Hafıza | 32 GB |
| Renk | Siyah |
| RAM | 4 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) |
| Seri | Technopc Ultrapad |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS |
| CPU Frekansı | 1.60 GHz |
| 3G | |
| 4.5G | |
| 4G | |
| 5G | |
| Arka Kamera | |
| Arttırılabilir Hafıza | |
| Bluetooth | |
| Dokunmatik | |
| eSIM | |
| Gaming | |
| GPS | |
| HDMI | |
| Kalemli | |
| Klavyeli | |
| Micro USB | |
| Mini | |
| NFC | |
| Ön Kamera | |
| Parmak İzi Okuyucu | |
| Sim Kartlı | |
| USB Girişi | |
| Wifi |
Technopc Ultrapad UP10.S43LA 32 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Technopc Ultrapad UP10.S43LA 32 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Technopc Ultrapad UP10.S43LA 32 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Vorcom SXPro 64 GB Android 4 GB Ram 10.1 İnç Tablet Siyah | Concord Range HS 7 32 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Mavi | Everest Everpad DC-M700 16 GB Android 2 GB Ram 7.0 İnç Tablet Siyah | |
| 4.513,52 TL | 4.426,64 TL | 3.775,06 TL | 4.276,82 TL | |
| İşletim Sistemi | Android | Android | Android | Android |
| Ekran Boyutu | 10.1 inç | 10.1 inç | 7.0 inç | 7.0 inç |
| Hafıza | 32 GB | 64 GB | 32 GB | 16 GB |
| Renk | Siyah | Siyah | Mavi | Siyah |
| RAM | 4 GB | 4 GB | 2 GB | 2 GB |
| Arka Kamera Çözünürlüğü | 13.0 MP | 5.0 MP | 5.0 MP | 2.0 MP |
| Ön Kamera Çözünürlüğü | 5.0 MP | 2.0 MP | 2.0 MP | 0.3 MP |
| İşlemci Çekirdek Sayısı | 8 Çekirdek | 8 Çekirdek | 4 Çekirdek | 4 Çekirdek |
| İşletim Sistemi Versiyonu | Android 9.0 (Pie) | Android 11 | Android 10.x | Android 10 Go |
| Seri | Technopc Ultrapad | — | Range | EverPad |
| Ekran Çözünürlüğü | 1920 x 1200 | 1280 x 800 | — | — |
| Pil Kapasitesi | 5000 mAh | 5500 mAh | 3200 mAh | 2500 mAh |
| Ekran Teknolojisi | IPS | IPS | IPS | LCD |
| CPU Frekansı | 1.60 GHz | 1.60 GHz | — | 1.30 Ghz |
| Vergisiz | — | — | — |































