Altus ALK 474 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
Statik
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Toplam Hacim
532 lt
Dondurucu Net Hacmi
131 lt
Soğutucu Net Hacmi
401 lt
Kontrol Paneli
Dijital
39.999,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Altus ALK 484 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
72.360,00 TL

Altus ALK 471 XL Çift Kapılı Statik E Enerji Sınıfı 514 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
48.869,00 TL

Altus ALK 484 X Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
47.999,00 TL
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Koçtaş
Altus Alk 474 Xi No Frost Kombi Tipi Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
39.999,00 TL
Teknosa
Altus ALK 474 XI 532 L Inox No Frost Buzdolabı
Ücretsiz Kargo
59.322,00 TL
Altus ALK 474 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | Statik |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Toplam Hacim | 532 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 131 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 401 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 354 kWh |
| Derinlik | 75.5 cm |
| Genişlik | 74 cm |
| Yükseklik | 186 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Altus ALK 474 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Altus ALK 474 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Altus ALK 474 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Beko 674581 EB Çift Kapılı Statik E Enerji Sınıfı 532 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Profilo BD3086WFDN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 631 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Profilo BD3076WFAN Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 526 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 39.999,00 TL | 59.999,00 TL | 59.329,00 TL | 60.200,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | F | E | F | F |
| Dondurucu Özelliği | Statik | No Frost | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | — | Beyaz | Beyaz | Beyaz |
| Toplam Hacim | 532 lt | 532 lt | 631 lt | 526 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 131 lt | 131 lt | 152 lt | 120 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 401 lt | 401 lt | 479 lt | 406 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 39 dB | 39 dB | 42 dB | 42 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | 4 | 4 | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 354 kWh | 283 kWh | 384 kWh | 342 kWh |
| Derinlik | 75.5 cm | 75.5 cm | 84 cm | 80 cm |
| Genişlik | 74 cm | 74 cm | 86 cm | 75 cm |
| Yükseklik | 186 cm | 196 cm | 186 cm | 185 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

61.543,00 TL

61.457,29 TL
Altus Ürünleri
Altus Buzdolabı Ürünleri

48.869,00 TL

47.939,06 TL

64.803,60 TL



























