Altus ALK 484 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
Statik
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Toplam Hacim
615 lt
Dondurucu Net Hacmi
185 lt
Soğutucu Net Hacmi
430 lt
Kontrol Paneli
Dijital
89.700,48 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Altus ALK 484 X Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
47.999,00 TL

Altus ALK 474 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
69.991,68 TL

Altus ALK 482 Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 700 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
55.790,00 TL
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
OZDIJITEK
Altus ALK 484 XI 615 Litre No Frost Kombi Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
89.700,48 TL
Teknosa
Altus ALK 484 XI 615 L Inox No Frost Buzdolabı
Ücretsiz Kargo
92.375,00 TL
Altus ALK 484 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | Statik |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Toplam Hacim | 615 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 185 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 430 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 414 kWh |
| Derinlik | 74.5 cm |
| Genişlik | 83 cm |
| Yükseklik | 191.5 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 6 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Altus ALK 484 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Altus ALK 484 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Altus ALK 484 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Arçelik 391625 ESC 4 Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 572 lt Siyah Alttan Donduruculu Solo Gardrop Buzdolabı | Bosch Kdn86xwf0n Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 641 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Arçelik 283721 EB Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 89.700,48 TL | 89.336,59 TL | 90.724,10 TL | 85.000,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | F | F | F | F |
| Dondurucu Özelliği | Statik | Statik | No Frost | Statik |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | 4 Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Gardrop Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | — | Siyah | Beyaz | Beyaz |
| Toplam Hacim | 615 lt | 572 lt | 641 lt | 615 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 185 lt | 196 lt | 148 lt | 185 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 430 lt | 376 lt | 493 lt | 430 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | Mekanik |
| Ses Seviyesi | 41 dB | 39 dB | 41 dB | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | 3 | 3 | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 414 kWh | 413 kWh | 381 kWh | 414 kWh |
| Derinlik | 74.5 cm | 70.5 cm | 80 cm | 75 cm |
| Genişlik | 83 cm | 90.8 cm | 86 cm | 83 cm |
| Yükseklik | 191.5 cm | — | 186 cm | 191.5 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

85.000,00 TL

82.000,00 TL
Altus Ürünleri
Altus Buzdolabı Ürünleri

69.991,68 TL

59.000,00 TL

55.790,00 TL



























