Altus ALK 484 X Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
Statik
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
615 lt
Dondurucu Net Hacmi
185 lt
Soğutucu Net Hacmi
430 lt
47.999,00 TL
8 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Altus ALK 484 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
89.700,48 TL

Altus ALK 482 Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 700 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
55.790,00 TL

Altus ALK 474 XL Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
69.991,68 TL
Mağaza Fiyatları
8 FİYAT
Gizerler
Altus ALK 484 XE 580 Lt. E Enerji Kombi Beyaz Buzdolabı
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
47.999,00 TL
FEB Home Beyaz Eşya
Altus ALK 484 XE Kombi No Frost Beyaz Buzdolabı
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
50.730,00 TL
Smartt Teknoloji
Altus Alk 484 Kombi Tipi No Frost Beyaz Buzdolabı 580 lt Kapasite E Enerji Sınıfı Dijital Kontrol Paneli
Ücretsiz Kargo
57.568,98 TL
OZDIJITEK
Alk 484 X Kombi No-frost Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
83.620,80 TL
jetteknom
Altus Alk 484 x 615 LT No Frost Buzdolabı
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
85.557,78 TL
Teknosa
Altus ALK 484 X 615 L İki Kapılı Kombi Tipi No-Frost Buzdolabı
Ücretsiz Kargo
86.255,00 TL
nextronix
Altus Alk 484 x 615 LT No Frost Buzdolabı
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
86.659,82 TL
Altus ALK 484 X Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | Statik |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 615 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 185 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 430 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 377 kWh |
| Derinlik | 74.5 cm |
| Genişlik | 83 cm |
| Yükseklik | 191.5 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 6 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Altus ALK 484 X Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Altus ALK 484 X Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Altus ALK 484 X Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Arçelik 283721 EB Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 615 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Arçelik 284630 EI Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 580 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Bosch Kdn86xwf0n Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 641 lt Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 47.999,00 TL | 85.000,00 TL | 85.000,00 TL | 88.002,38 TL | |
| Enerji Sınıfı | F | F | F | F |
| Dondurucu Özelliği | Statik | Statik | Statik | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Renk | Beyaz | Beyaz | — | Beyaz |
| Toplam Hacim | 615 lt | 615 lt | 580 lt | 641 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 185 lt | 185 lt | 180 lt | 148 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 430 lt | 430 lt | 400 lt | 493 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Mekanik | Mekanik | Dijital |
| Ses Seviyesi | 41 dB | 41 dB | 38 dB | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | 4 | 4 | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 377 kWh | 414 kWh | 404 kWh | 381 kWh |
| Derinlik | 74.5 cm | 75 cm | 74.5 cm | 80 cm |
| Genişlik | 83 cm | 83 cm | 84 cm | 86 cm |
| Yükseklik | 191.5 cm | 191.5 cm | 182.5 cm | 186 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

92.150,00 TL

90.992,00 TL

89.999,00 TL
Altus Ürünleri
Altus Buzdolabı Ürünleri

89.700,48 TL

69.991,68 TL

59.000,00 TL


























