Arçelik 274581 EI Çift Kapılı Statik E Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
E
Dondurucu Özelliği
Statik
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Toplam Hacim
532 lt
Dondurucu Net Hacmi
131 lt
Soğutucu Net Hacmi
401 lt
Kontrol Paneli
Mekanik
54.999,00 TL
Benzer Ürünler

Beko 674581 EI Çift Kapılı Statik E Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
47.999,00 TL

Arçelik 270514 EI Çift Kapılı Statik E Enerji Sınıfı 501 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
54.000,00 TL

Arçelik 274532 EI Çift Kapılı Statik E Enerji Sınıfı 432 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
46.890,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Cebinizin Dostu
Arçelik 274581 Eı 74 cm Kombi Tip No Frost Buzdolabı Inoks
Ücretsiz Kargo
54.999,00 TL
Arçelik 274581 EI Çift Kapılı Statik E Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | E |
| Dondurucu Özelliği | Statik |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Toplam Hacim | 532 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 131 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 401 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 283 kWh |
| Derinlik | 75.5 cm |
| Genişlik | 74 cm |
| Yükseklik | 186 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Arçelik 274581 EI Çift Kapılı Statik E Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Arçelik 274581 EI Çift Kapılı Statik E Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arçelik 274581 EI Çift Kapılı Statik E Enerji Sınıfı 532 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Beko 978557 EI 557 lt Çift Kapılı No Frost Buzdolabı İnox | Vestel NFK64112 ES GI PRO WIFI Çift Kapılı No Frost E 588 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı | Siemens KD76NAWF1N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 542 lt Modern Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 54.999,00 TL | 65.259,00 TL | 68.000,00 TL | 67.341,60 TL | |
| Enerji Sınıfı | E | E | E | F |
| Dondurucu Özelliği | Statik | No Frost | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu |
| Renk | — | İnox | Siyah | Beyaz |
| Toplam Hacim | 532 lt | 557 lt | 588 lt | 542 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 131 lt | 152 lt | 181 lt | 124 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 401 lt | 405 lt | 479 lt | 418 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik | Dijital | — | Dijital |
| Ses Seviyesi | 39 dB | 37 dB | 41 dB | 41 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 | 4 | 3 | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 283 kWh | 303 kWh | 326 kWh | 346 kWh |
| Derinlik | 75.5 cm | 75 cm | 75 cm | 84 cm |
| Genişlik | 74 cm | 78 cm | 84 cm | 75 cm |
| Yükseklik | 186 cm | 186 cm | 186 cm | 186 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

75.000,00 TL

75.000,00 TL

75.000,00 TL
Arçelik Ürünleri

78.399,17 TL

78.107,74 TL

77.815,83 TL
Arçelik Buzdolabı Ürünleri

66.794,50 TL

79.999,00 TL

73.999,00 TL






















