Bosch KGN56AWF0N Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 508 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
Enerji Sınıfı
F
Dondurucu Özelliği
Statik
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
508 lt
Dondurucu Net Hacmi
108 lt
Soğutucu Net Hacmi
400 lt
52.799,04 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler

Bosch KGN56VWF0N Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 508 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
48.880,00 TL

Bosch KGN56LWF0N Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 508 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
55.459,06 TL

Bosch KGN56UWF0N Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 508 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı
50.992,56 TL
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
abdullahoglu-ticaret
Bosch KGN56AWF0N 559 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı Beyaz
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
52.799,04 TL
Bozdemirler
Bosch KGN56AWF0N 508 lt No-Frost Buzdolabı
Ücretsiz Kargo
58.186,00 TL
Bosch KGN56AWF0N Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 508 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | F |
| Dondurucu Özelliği | Statik |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 508 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 108 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 400 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 42 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 328 kWh |
| Derinlik | 80 cm |
| Genişlik | 70 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kahvaltılık Bölmesi | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Bosch KGN56AWF0N Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 508 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch KGN56AWF0N Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 508 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch KGN56AWF0N Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 508 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Bosch KGN86DWF0N Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 631 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Bosch KGN76AIF0N Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 526 lt Inox Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Vestel NFK54001 CRS ION Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 481 lt Modern Siyah Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 52.799,04 TL | 55.460,00 TL | 57.300,00 TL | 55.599,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | F | F | F | F |
| Dondurucu Özelliği | Statik | Statik | Statik | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz | Beyaz | — | Siyah |
| Toplam Hacim | 508 lt | 631 lt | 526 lt | 481 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 108 lt | 152 lt | 120 lt | 137 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 400 lt | 479 lt | 406 lt | 344 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Dijital | Dijital | Dijital |
| Ses Seviyesi | 42 dB | 42 dB | 42 dB | 42 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 3 | 2 | 2 | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 328 kWh | 384 kWh | 342 kWh | 359 kWh |
| Derinlik | 80 cm | 81 cm | 80 cm | 71.2 cm |
| Genişlik | 70 cm | 86 cm | 75 cm | 70 cm |
| Yükseklik | — | 186 cm | 186 cm | — |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

55.000,00 TL

56.642,46 TL

56.399,06 TL
Bosch Ürünleri

59.145,74 TL
Bosch Buzdolabı Ürünleri

57.300,00 TL

55.460,00 TL

55.459,06 TL
İlgili Diğer Ürünler

59.145,74 TL

58.838,36 TL

59.365,70 TL





















