Bosch KGN56LWE0N Çift Kapılı No Frost E 508 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı
Enerji Sınıfı
E
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
Beyaz
Toplam Hacim
451 lt
Dondurucu Net Hacmi
150 lt
Soğutucu Net Hacmi
479 lt
69.003,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
eviminkeyfi
Bosch KGN56LWE0N 508 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
69.003,00 TL
DURUKANLAR ANKARA
Bosch KGN56LWE0N 508 Lt No-Frost Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
69.999,00 TL
altinticaretdtm
Bosch KGN56LWE0N 508 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
70.265,80 TL
Bosch KGN56LWE0N Çift Kapılı No Frost E 508 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | E |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz |
| Toplam Hacim | 451 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 150 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 479 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 262 kWh |
| Derinlik | 80 cm |
| Genişlik | 70 cm |
| Yükseklik | 193 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Bosch KGN56LWE0N Çift Kapılı No Frost E 508 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Bosch KGN56LWE0N Çift Kapılı No Frost E 508 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Bosch KGN56LWE0N Çift Kapılı No Frost E 508 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı | Beko 674532 MB Çift Kapılı Statik F Enerji Sınıfı 497 lt Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Vestel NFK64112 ES GI PRO WIFI Çift Kapılı No Frost E 588 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı | Siemens KG55NVWF1N Çift Kapılı No Frost F 483 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı | |
| 69.003,00 TL | 68.000,00 TL | 68.000,00 TL | 64.999,00 TL | |
| Enerji Sınıfı | E | F | E | F |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | No Frost | No Frost | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Siyah | Beyaz |
| Toplam Hacim | 451 lt | 497 lt | 588 lt | 483 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 150 lt | 97 lt | 181 lt | 108 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 479 lt | 400 lt | 479 lt | 375 lt |
| Kontrol Paneli | Dijital | Mekanik | — | — |
| Ses Seviyesi | 40 dB | 39 dB | 41 dB | 40 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | 4 | 4 | 3 | 3 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 262 kWh | 354 kWh | 326 kWh | 326 kWh |
| Derinlik | 80 cm | 75.5 cm | 75 cm | 80 cm |
| Genişlik | 70 cm | 74 cm | 84 cm | 70 cm |
| Yükseklik | 193 cm | 186 cm | 186 cm | 186 cm |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri
Bosch Ürünleri

70.000,00 TL

69.999,00 TL
Bosch Buzdolabı Ürünleri

73.400,00 TL

73.300,00 TL

72.500,00 TL
İlgili Diğer Ürünler

70.000,00 TL

69.999,00 TL




























