Arçelik 2082 Multimode EI F 240 LT Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
No Frost
Çekmece Sayısı
8 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
F
Net Hacim
240 lt
Renk
Gri
Ses Seviyesi
39 dB
50.759,06 TL
Benzer Ürünler

Arçelik 2083 Multimode EI No Frost 5 Çekmeceli E Enerji Sınıfı 240 lt Dikey Solo Çekmeceli Derin Dondurucu Gri
46.799,00 TL

Beko 7081 MultiMode EI No Frost F Enerji Sınıfı 240 lt Dikey Solo Çekmeceli Derin Dondurucu Inox
69.000,00 TL

Beko 7081 MultiMode EB No Frost F Enerji Sınıfı 240 lt Dikey Solo Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz
35.999,00 TL
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
TEKBİR AKSESUAR
Arçelik 2082 Multimode Eı Çekmeceli Derin Dondurucu
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
50.759,06 TL
Arçelik 2082 Multimode EI F 240 LT Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | No Frost |
| Çekmece Sayısı | 8 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | F |
| Net Hacim | 240 lt |
| Renk | Gri |
| Ses Seviyesi | 39 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 292 kWh |
| Genişlik | 59.5 cm |
| Yükseklik | 185 cm |
| Derinlik | 70 cm |
| Hızlı Dondurma | |
| Kapı Açık Uyarısı |
Arçelik 2082 Multimode EI F 240 LT Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Arçelik 2082 Multimode EI F 240 LT Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arçelik 2082 Multimode EI F 240 LT Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu | Şenocak 613 DF 607 lt Yatay Solo Sandık Tipi Derin Dondurucu Beyaz | MRK Uğur Usd 3045 Bk Sandık Tipi Derin Dondurucu | Uğur UED 0460 DTK NF D/S DGT R65 600 Lt. E Enerji Beyaz Dikey Derin Dondurucu | |
| 50.759,06 TL | 55.460,00 TL | 54.989,06 TL | 55.076,20 TL | |
| Ürün Tipi | Çekmeceli | Sandık Tipi | — | — |
| Boyut | Büyük | Büyük | — | — |
| Kullanım Şekli | Dikey | Yatay | — | — |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | — | — |
| Net Hacim | 240 lt | 607 lt | — | — |
| Renk | Gri | Beyaz | — | — |
| Kontrol Paneli | — | Analog | — | — |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 292 kWh | 142 kWh | — | — |
| Genişlik | 59.5 cm | 54 cm | — | — |
| Yükseklik | 185 cm | 84 cm | — | — |
| Derinlik | 70 cm | 54 cm | — | — |






























