Arçelik 2782 EB 404 LT 8 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
No Frost
Çekmece Sayısı
8 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
E
Net Hacim
404 lt
Renk
Beyaz
Ses Seviyesi
38 dB
46.509,00 TL
5 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
5 FİYAT
Gönülsokak
Arçelik 2782 EB Çekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
46.509,00 TL
Uğurlu Mağazaları Bursa
Arçelik 2782 EB Çekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
47.459,13 TL
altinmobilyaas
Arçelik 2782 EB 404 LT 8 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
60.498,90 TL
Gönül Sokak
Arçelik 2782 Eb Çekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
63.997,78 TL
gönülsokak
Arçelik 2782 EB Çekmeceli Derin Dondurucu
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
64.925,28 TL
Arçelik 2782 EB 404 LT 8 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | No Frost |
| Çekmece Sayısı | 8 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Net Hacim | 404 lt |
| Renk | Beyaz |
| Ses Seviyesi | 38 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 292 kWh |
| Genişlik | 70 cm |
| Yükseklik | 191.2 cm |
| ECO Mod | |
| Hızlı Dondurma | |
| Kapı Açık Uyarısı |
Arçelik 2782 EB 404 LT 8 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Arçelik 2782 EB 404 LT 8 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arçelik 2782 EB 404 LT 8 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu | Beko 7080 No Frost 8 Çekmeceli A++ Enerji Sınıfı 228 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz | Siemens GS36NVIE0N Statik 7 Çekmeceli E Enerji Sınıfı 242 lt Dikey Solo Çekmeceli Derin Dondurucu İnox | Teka TGF3 270 X EU 7 Çekmeceli 290 lt Dikey Derin Dondurucu Inox | |
| 46.509,00 TL | 53.729,00 TL | 50.409,18 TL | 59.192,00 TL | |
| Ürün Tipi | Çekmeceli | Çekmeceli | Çekmeceli | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | No Frost | No Frost | Statik | No Frost |
| Çekmece Sayısı | 8 Çekmeceli | 8 Çekmeceli | 7 Çekmeceli | 7 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük | Büyük | — | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey | Dikey | Dikey | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Enerji Sınıfı | E | A++ | E | F |
| Net Hacim | 404 lt | 228 lt | 242 lt | 290 lt |
| Renk | Beyaz | Beyaz | İnox | İnox |
| Kontrol Paneli | — | Dijital | — | — |
| Ses Seviyesi | 38 dB | 39 dB | — | 39 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 292 kWh | 229 kWh | — | 299 kWh |
| Genişlik | 70 cm | 59.5 cm | — | 59.5 cm |
| Yükseklik | 191.2 cm | 185 cm | — | 171.4 cm |
| Derinlik | — | 65.5 cm | — | — |
Derin Dondurucu Benzer Kategoriler
Derin Dondurucu Ürünleri
Arçelik Ürünleri
Arçelik Derin Dondurucu Ürünleri

49.999,00 TL

46.799,00 TL































