Profilo BD3076IEVN Çift Kapılı E 526 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı
Enerji Sınıfı
E
Dondurucu Özelliği
No Frost
Kapı Sayısı
Çift Kapılı
Kullanım Türü
Solo
Ürün Tipi
Kombi Tipi
Dondurucu Yeri
Alttan Donduruculu
Renk
İnox
Toplam Hacim
526 lt
Dondurucu Net Hacmi
120 lt
Soğutucu Net Hacmi
406 lt
36.000,00 TL
8 FİYAT ARASINDA EN UCUZBenzer Ürünler
Mağaza Fiyatları
8 FİYAT
profilomagaza
Profilo BD3076IEVN 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
36.000,00 TL
veyisoglu
Profilo BD3076IEVN 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
45.343,50 TL
arvenaankara
Profilo BD3076IEVN 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
47.100,00 TL
profiloankara
Profilo BD3076IEVN 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
47.980,80 TL
tumbeyazesyalar
Profilo BD3076IEVN 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
52.364,00 TL
seferihisarprofilo
Profilo BD3076IEVN 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
52.380,00 TL
hadeselektronik
Profilo BD3076IEVN 526 LT No-Frost Kombi Tipi Buzdolabı
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
65.280,00 TL
Profilo BD3076IEVN Çift Kapılı E 526 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı Özellikleri
| Enerji Sınıfı | E |
| Dondurucu Özelliği | No Frost |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu |
| Renk | İnox |
| Toplam Hacim | 526 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 120 lt |
| Soğutucu Net Hacmi | 406 lt |
| Kontrol Paneli | Mekanik |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 274 kWh |
| Derinlik | 80 cm |
| Genişlik | 75 cm |
| Yükseklik | 186 cm |
| Tasarım | Klasik |
| Boyut | Büyük |
| Buzmatikli | |
| Cam Kapaklı | |
| Değiştirilebilir Kapı Yönü | |
| Dokunmatik | |
| Ekranlı | |
| Gömme | |
| Hızlı Dondurma | |
| Hızlı Soğutma | |
| Inverter | |
| Kameralı | |
| Kapı Raf Adedi | 4 |
| Koku Önleme | |
| Sebilli | |
| Sesli Uyarı | |
| Sessiz | |
| Şişe Rafı | |
| Tatil Modu | |
| Wifi | |
| Yumurtalık Rafı |
Profilo BD3076IEVN Çift Kapılı E 526 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Profilo BD3076IEVN Çift Kapılı E 526 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Profilo BD3076IEVN Çift Kapılı E 526 lt Alttan Donduruculu Solo Buzdolabı | Siemens KG76NAWF0N Çift Kapılı Nofrost F Enerji Sınıfı 526 lt Modern Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Arçelik 578590 EI Çift Kapılı Statik D Enerji Sınıfı 557 lt Inox Üstten Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | Arçelik 270561 ESC Çift Kapılı Statik D Enerji Sınıfı 560 lt Siyah Alttan Donduruculu Solo Kombi Tipi Buzdolabı | |
| 36.000,00 TL | 77.531,30 TL | 74.999,00 TL | 76.799,04 TL | |
| Enerji Sınıfı | E | F | D | D |
| Dondurucu Özelliği | No Frost | No Frost | Statik | Statik |
| Kapı Sayısı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı | Çift Kapılı |
| Kullanım Türü | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Ürün Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi | Kombi Tipi |
| Dondurucu Yeri | Alttan Donduruculu | Alttan Donduruculu | Üstten Donduruculu | Alttan Donduruculu |
| Renk | İnox | Beyaz | — | Siyah |
| Toplam Hacim | 526 lt | 526 lt | 557 lt | 560 lt |
| Dondurucu Net Hacmi | 120 lt | 120 lt | 152 lt | — |
| Soğutucu Net Hacmi | 406 lt | 406 lt | 405 lt | — |
| Kontrol Paneli | Mekanik | Dijital | Mekanik | Mekanik |
| Ses Seviyesi | 40 dB | 42 dB | 35 dB | 38 dB |
| Soğutucu Raf Adedi | — | 3 | 4 | 4 |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 274 kWh | 342 kWh | — | — |
| Derinlik | 80 cm | 80 cm | 75 cm | 74.5 cm |
| Genişlik | 75 cm | 75 cm | 78 cm | 70 cm |
| Yükseklik | 186 cm | 186 cm | 186 cm | — |
| Tasarım | Klasik | Klasik | Klasik | Klasik |
Buzdolabı Benzer Kategoriler
Buzdolabı Ürünleri

79.405,97 TL

79.294,86 TL
Profilo Ürünleri
Profilo Buzdolabı Ürünleri

61.543,00 TL

60.200,00 TL































