Staxx 1200 1200 W 5000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere
Motor Tipi
Elektrikli
Akü Seçeneği
Aküsüz
Kullanım
Kablolu
Güç (Watt)
1200 W
Maksimum Boşta Devir Sayısı
5000 devir/dk
Minimum Boşta Devir Sayısı
800 devir/dk
Ahşap Kesim Kapasitesi
65 mm
Açılı Kesim
Ağırlık
2 kg
Aydınlatma
1.197,00 TL
Piranha Dekupaj TestereBosch Dekupaj TestereEinhell Dekupaj TestereŞarjlı Dekupaj TestereDewalt Dekupaj TestereLazerli Dekupaj TestereRtrmax Dekupaj TestereAkülü Dekupaj TestereRyobi Dekupaj TestereAttlas Dekupaj TestereElektrikli Dekupaj TestereMakita Dekupaj TestereBlack Decker Dekupaj TestereMac Allister Dekupaj TestereSGS Dekupaj Testere
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
STAXX TURKEY
Staxx Power 600 W 6 Kademe Devir Ayarlı Pandüllü Lazerli Dekupaj Testere Makinesi + 5 Testere Ucu
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.197,00 TL
Staxx 1200 1200 W 5000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Özellikleri
| Motor Tipi | Elektrikli |
| Akü Seçeneği | Aküsüz |
| Kullanım | Kablolu |
| Güç (Watt) | 1200 W |
| Maksimum Boşta Devir Sayısı | 5000 devir/dk |
| Minimum Boşta Devir Sayısı | 800 devir/dk |
| Ahşap Kesim Kapasitesi | 65 mm |
| Açılı Kesim | |
| Ağırlık | 2 kg |
| Aydınlatma | |
| Havalı | Hayır |
| Lazerli | Hayır |
| Pandül Ayarı | |
| Taşıma Çantası | |
| Toz Üfleme |
Staxx 1200 1200 W 5000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Staxx 1200 1200 W 5000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Staxx 1200 1200 W 5000 devir/dk Aküsüz Elektrikli Kablolu Dekupaj Testere | Piranha PJS-5508 500 W Aküsüz Kablolu Dekupaj Testere | Vonroc Vpower Akülü Kablosuz Dekupaj Testere | Alman 3000 W Sjs Metal Şanzuman 6 Kademe Devirli Lazerli Otomatik Pandüllü Dekupaj Testere Sarı | |
| 1.197,00 TL | 1.500,00 TL | 1.320,29 TL | 1.348,80 TL | |
| Akü Seçeneği | Aküsüz | Aküsüz | Akülü | — |
| Kullanım | Kablolu | Kablolu | Kablosuz | — |
| Güç (Watt) | 1200 W | 500 W | — | — |


























