Arçelik 2043 MB Dikey Derin Dondurucu
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
Statik
Çekmece Sayısı
3 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
E
Net Hacim
117 lt
Renk
Beyaz
Ses Seviyesi
38 dB
12.739,09 TL
27 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
27 FİYAT
idefix
Arelik 2032 MB 3 ekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
12.739,09 TL
idefix
Arelik 2032 MB 3 ekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
12.909,00 TL
idefix
Arelik 2032 MB 3 ekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
13.649,09 TL
idefix
Arelik 2032 MB 3 ekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
15.101,15 TL
idefix
Arelik 2032 MB 3 ekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
15.497,30 TL
Gizerler
Arçelik 2043 MB 117 Lt Beyaz Dikey Derin Dondurucu
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
16.300,00 TL
idefix
Arelik 2032 MB 3 ekmeceli Derin Dondurucu
Ücretsiz Kargo
17.185,29 TL
Arçelik 2043 MB Dikey Derin Dondurucu Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | Statik |
| Çekmece Sayısı | 3 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Net Hacim | 117 lt |
| Renk | Beyaz |
| Ses Seviyesi | 38 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 174 kWh |
| Genişlik | 54 cm |
| Yükseklik | 102 cm |
| Derinlik | 63.8 cm |
| Hızlı Dondurma |
Arçelik 2043 MB Dikey Derin Dondurucu Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Arçelik 2043 MB Dikey Derin Dondurucu' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Arçelik 2043 MB Dikey Derin Dondurucu | 2043 MB 4 Bölmeli Derin Dondurucu - Var | Arçelik 2216 J Statik F Enerji Sınıfı 205 lt Yatay Solo Sandık Tipi Mini Derin Dondurucu Beyaz | Arçelik 2171 JEB No Frost 7 Çekmeceli E Enerji Sınıfı 256 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz | |
| 12.739,09 TL | 23.999,00 TL | 23.999,00 TL | 24.500,00 TL | |
| Ürün Tipi | Çekmeceli | — | Sandık Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | Statik | — | Statik | No Frost |
| Çekmece Sayısı | 3 Çekmeceli | — | — | 7 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük | — | Mini | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey | — | Yatay | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo | — | Solo | Solo |
| Enerji Sınıfı | E | — | F | E |
| Net Hacim | 117 lt | — | 205 lt | 256 lt |
| Renk | Beyaz | — | Beyaz | Beyaz |
| Kontrol Paneli | — | — | Analog | Dijital |
| Ses Seviyesi | 38 dB | — | 39 dB | 37 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 174 kWh | — | 252 kWh | 240 kWh |
| Genişlik | 54 cm | — | 75.5 cm | 59.5 cm |
| Yükseklik | 102 cm | — | 91.2 cm | 171.4 cm |
| Derinlik | 63.8 cm | — | 67.5 cm | 65.5 cm |


































