Beko 7062 MB 196 LT Dikey Derin Dondurucu
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
Statik
Çekmece Sayısı
6 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
F
Net Hacim
196 lt
Renk
Beyaz
Ses Seviyesi
37 dB
16.749,00 TL
Beko Derin DondurucuBeko 6 Çekmeceli Derin DondurucuBeko Derin Dondurucu 7 ÇekmeceliArçelik Derin DondurucuProfilo Derin DondurucuSimfer Derin DondurucuBosch Derin DondurucuRegal Derin DondurucuKeysmart Derin DondurucuSiemens Derin DondurucuIndesit Derin DondurucuHotpoint-ariston Derin DondurucuSunny Derin DondurucuHoover Derin DondurucuA+ Derin DondurucuUğur Derin Dondurucu Sandık Tipi3 Çekmeceli Derin DondurucuA+++ Derin Dondurucu100 lt Derin DondurucuDaewoo Derin Dondurucu
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
Gökçeexpress
Beko 7062 Mb 6 Bölmeli Derin Dondurucu
16.749,00 TL
Beko 7062 MB 196 LT Dikey Derin Dondurucu Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | Statik |
| Çekmece Sayısı | 6 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | F |
| Net Hacim | 196 lt |
| Renk | Beyaz |
| Ses Seviyesi | 37 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 249 kWh |
| Genişlik | 54 cm |
| Yükseklik | 146 cm |
| Derinlik | 57.5 cm |
| Hızlı Dondurma |
Beko 7062 MB 196 LT Dikey Derin Dondurucu Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Beko 7062 MB 196 LT Dikey Derin Dondurucu' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Beko 7062 MB 196 LT Dikey Derin Dondurucu | 3104 Ge Sandık Tipi Derin Dondurucu - Var | Beko 3104 G Sandık Tipi Derin Dondurucu | Regal CD 62510 4 Çekmeceli F Enerji Sınıfı 214 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz | |
| 16.749,00 TL | 19.999,00 TL | 19.999,00 TL | 18.999,00 TL | |
| Ürün Tipi | Çekmeceli | — | — | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | Statik | — | — | Statik |
| Çekmece Sayısı | 6 Çekmeceli | — | — | 6 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük | — | — | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey | — | — | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo | — | — | Solo |
| Enerji Sınıfı | F | — | — | F |
| Net Hacim | 196 lt | — | — | 213 lt |
| Renk | Beyaz | — | — | Beyaz |
| Kontrol Paneli | — | — | — | Analog |
| Ses Seviyesi | 37 dB | — | — | 41 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 249 kWh | — | — | 257 kWh |
| Genişlik | 54 cm | — | — | 60 cm |
| Yükseklik | 146 cm | — | — | 155 cm |
| Derinlik | 57.5 cm | — | — | 59.5 cm |
Derin Dondurucu Benzer Kategoriler
Derin Dondurucu Ürünleri

22.895,00 TL

22.603,00 TL
Beko Ürünleri
Beko Derin Dondurucu Ürünleri
İlgili Diğer Ürünler
Beko Kurutma MakinesiBeko Bulaşık MakinesiBeko 9 kg Kurutma MakinesiBeko KlimaBeko Inverter KlimaBeko Su SebiliBeko TelevizyonBeko Çift Kapılı BuzdolabıBeko Ankastre BuzdolabıBeko 4 Kapılı BuzdolabıBeko BuzdolabıBeko Siyah BuzdolabıBeko No Frost BuzdolabıBeko A Sınıfı BuzdolabıBeko Dikey SüpürgeBeko Şarjlı Dikey SüpürgeBeko Kablolu Dikey SüpürgeBeko Tek Kapılı BuzdolabıBeko AirfryerBeko Kablosuz Dikey Süpürge






























