Regal CD 50001 Dikey Derin Dondurucu
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
Statik
Çekmece Sayısı
3 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
E
Net Hacim
175 lt
Renk
Beyaz
Ses Seviyesi
40 dB
17.300,00 TL
4 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
4 FİYAT
Koçtaş
Regal Cd 50001 Dikey Derin Dondurucu
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
17.300,00 TL
revadtm
Regal CD 50001 175 Lt Dikey Derin Dondurucu – E Enerji Sınıfı, Enerji Tasarruflu ve Hızlı Dondurma Fonksiyonlu
Ücretsiz Kargo
18.620,00 TL
revadtm
Regal CD 50001 Dikey Derin Dondurucu
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
19.000,00 TL
revadtm
Regal CD 50001 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
19.000,00 TL
Regal CD 50001 Dikey Derin Dondurucu Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | Statik |
| Çekmece Sayısı | 3 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | E |
| Net Hacim | 175 lt |
| Renk | Beyaz |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 192 kWh |
| Genişlik | 54 cm |
| Derinlik | 55 cm |
Regal CD 50001 Dikey Derin Dondurucu Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Regal CD 50001 Dikey Derin Dondurucu' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Regal CD 50001 Dikey Derin Dondurucu | Beko 7062 MB 196 LT Dikey Derin Dondurucu | Simfer UF 6210 Statik F Enerji Sınıfı 200 lt Dikey Solo Çekmeceli Derin Dondurucu Beyaz | Altus AL 215 Sandık Tipi Derin Dondurucu 104lt | |
| 17.300,00 TL | 16.749,00 TL | 16.660,00 TL | 17.500,00 TL | |
| Ürün Tipi | Çekmeceli | Çekmeceli | Çekmeceli | Sandık Tipi |
| Dondurucu Tipi | Statik | Statik | Statik | Statik |
| Çekmece Sayısı | 3 Çekmeceli | 6 Çekmeceli | 1 Çekmeceli | — |
| Boyut | Büyük | Büyük | Büyük | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey | Dikey | Dikey | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Enerji Sınıfı | E | F | F | F |
| Net Hacim | 175 lt | 196 lt | 200 lt | 104 lt |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Beyaz | Beyaz |
| Kontrol Paneli | — | — | Analog | Mekanik |
| Ses Seviyesi | 40 dB | 37 dB | 41 dB | 39 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 192 kWh | 249 kWh | 249 kWh | 213 kWh |
| Genişlik | 54 cm | 54 cm | 54 cm | 53.7 cm |
| Yükseklik | — | 146 cm | 146 cm | 86 cm |
| Derinlik | 55 cm | 57.5 cm | 59 cm | 58.5 cm |

































