Vestel CDM501 175 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
Ürün Tipi
Çekmeceli
Dondurucu Tipi
Statik
Çekmece Sayısı
5 Çekmeceli
Boyut
Büyük
Kullanım Şekli
Dikey
Kullanım Tipi
Solo
Enerji Sınıfı
F
Net Hacim
175 lt
Renk
Beyaz
Kontrol Paneli
Analog
17.099,05 TL
6 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
6 FİYAT
ozbataray-vestel-yob
Vestel CDM501 175 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
17.099,05 TL
gizemdtm-vestelyob
Vestel CDM501 175 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
1 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
17.399,00 TL
oztekin-vestel-yob
Vestel CDM501 175 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
17.659,55 TL
orhanmob-vestel-yob
Vestel CDM501 175 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
18.429,05 TL
vestelkurumsalmagaza
Vestel CDM501 175 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
4 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
22.999,00 TL
gursoy-vestel-yob
Vestel CDM501 175 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
24.034,05 TL
Vestel CDM501 175 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Özellikleri
| Ürün Tipi | Çekmeceli |
| Dondurucu Tipi | Statik |
| Çekmece Sayısı | 5 Çekmeceli |
| Boyut | Büyük |
| Kullanım Şekli | Dikey |
| Kullanım Tipi | Solo |
| Enerji Sınıfı | F |
| Net Hacim | 175 lt |
| Renk | Beyaz |
| Kontrol Paneli | Analog |
| Ses Seviyesi | 40 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 241 kWh |
| Genişlik | 54 cm |
| Yükseklik | 145 cm |
| Derinlik | 55 cm |
| Hızlı Dondurma | |
| Wifi |
Vestel CDM501 175 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Vestel CDM501 175 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Vestel CDM501 175 LT 5 Çekmeceli Dikey Derin Dondurucu | Beko 7062 Statik 4 Çekmeceli F Enerji Sınıfı 117 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz | Arçelik 2171 JEB No Frost 7 Çekmeceli E Enerji Sınıfı 256 lt Dikey Solo Derin Dondurucu Beyaz | Arçelik 2216 J Statik F Enerji Sınıfı 205 lt Yatay Solo Sandık Tipi Mini Derin Dondurucu Beyaz | |
| 17.099,05 TL | 23.919,08 TL | 24.500,00 TL | 23.999,00 TL | |
| Ürün Tipi | Çekmeceli | Çekmeceli | Çekmeceli | Sandık Tipi |
| Dondurucu Tipi | Statik | Statik | No Frost | Statik |
| Çekmece Sayısı | 5 Çekmeceli | 4 Çekmeceli | 7 Çekmeceli | — |
| Boyut | Büyük | Büyük | Büyük | Mini |
| Kullanım Şekli | Dikey | Dikey | Dikey | Yatay |
| Kullanım Tipi | Solo | Solo | Solo | Solo |
| Enerji Sınıfı | F | F | E | F |
| Net Hacim | 175 lt | 117 lt | 256 lt | 205 lt |
| Renk | Beyaz | Beyaz | Beyaz | Beyaz |
| Kontrol Paneli | Analog | Analog | Dijital | Analog |
| Ses Seviyesi | 40 dB | 37 dB | 37 dB | 39 dB |
| Yıllık Enerji Tüketimi | 241 kWh | 249 kWh | 240 kWh | 252 kWh |
| Genişlik | 54 cm | 54 cm | 59.5 cm | 75.5 cm |
| Yükseklik | 145 cm | 146 cm | 171.4 cm | 91.2 cm |
| Derinlik | 55 cm | 57.5 cm | 65.5 cm | 67.5 cm |





































