Amc Power A5GF-ME 6.5 kVa Elektrikli/Marşlı Dizel Jeneratör
Yakıt Tipi
Dizel
Çalıştırma Türü
Elektrikli - Marşlı
Maksimum Güç (kVA)
6.5 kVA
Faz Tipi
Monofaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Ses Seviyesi (dB)
85 dB
Nominal Güç (kVA)
6 kVA
Silindir Hacmi
196 ml
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
Voltaj
230 V
55.358,29 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZAmc Power JeneratörHonda JeneratörAksa JeneratörGüçbir JeneratörGenpower JeneratörHyundai JeneratörLutian JeneratörPalmera JeneratörAttlas JeneratörAlimar JeneratörKipor JeneratörSolax JeneratörEinhell JeneratörGoldmoto JeneratörScheppach JeneratörDatsu JeneratörFull JeneratörKl JeneratörAtimax JeneratörCatpower Jeneratör
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
E-Podium
Amcpower 6,5 KVA Dizel Jeneratör 380 Volt
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
55.358,29 TL
E-Podium
Amc Power 6,5 Kva Dizel Jeneratör 380 Volt
Ücretsiz Kargo
56.608,29 TL
Amc Power A5GF-ME 6.5 kVa Elektrikli/Marşlı Dizel Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Çalıştırma Türü | Elektrikli - Marşlı |
| Maksimum Güç (kVA) | 6.5 kVA |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Ses Seviyesi (dB) | 85 dB |
| Nominal Güç (kVA) | 6 kVA |
| Silindir Hacmi | 196 ml |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 230 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 16 lt |
| Ağırlık | 120 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Inverter | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Mobil | |
| Sessiz | |
| Sürekli Çalışma Süresi | 6 saat |
| Tekerlek | |
| Uzunluk | 760 mm |
| Voltmetre | |
| Yakıtsız |
Amc Power A5GF-ME 6.5 kVa Elektrikli/Marşlı Dizel Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Amc Power A5GF-ME 6.5 kVa Elektrikli/Marşlı Dizel Jeneratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Amc Power A5GF-ME 6.5 kVa Elektrikli/Marşlı Dizel Jeneratör | Kama A KDK7500 Sca 6.9 kVA Marşlı Dizel Jeneratör | Rtrmax RTR6500E3 Benzinli Jeneratör (Trifaze) 6.8 Kva / 5.5 kW 380 V İpli / Marşlı (Akülü) | PALMERA PA950DJ JENERATÖR 8.1 KW DİZEL MARŞLI | |
| 55.358,29 TL | 54.518,20 TL | 55.433,66 TL | 55.200,00 TL | |
| Yakıt Tipi | Dizel | Dizel | — | — |
| Çalıştırma Türü | Elektrikli - Marşlı | Marşlı | — | — |
| Maksimum Güç (kVA) | 6.5 kVA | 6.9 kVA | — | — |


















