Rtrmax RTR7500DE 6.5 kVa Marşlı Dizel Jeneratör
Yakıt Tipi
Dizel
Çalıştırma Türü
Marşlı
Maksimum Güç (kVA)
6.5 kVA
Faz Tipi
Monofaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Ses Seviyesi (dB)
74 dB
Nominal Güç (kVA)
6 kVA
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
Voltaj
230 V
Yakıt Depo Hacmi (lt)
12.5 lt
52.401,88 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZHonda JeneratörAksa JeneratörGüçbir JeneratörGenpower JeneratörHyundai JeneratörLutian JeneratörPalmera JeneratörAttlas JeneratörAlimar JeneratörKipor JeneratörSolax JeneratörEinhell JeneratörGoldmoto JeneratörScheppach JeneratörDatsu JeneratörFull JeneratörKl JeneratörAtimax JeneratörAmc Power JeneratörCatpower Jeneratör
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
Genisreyon
RTRMAX RTR8000E 7.5 kVA Monofaze Marşlı Benzinli Jeneratör
Ücretsiz Kargo
52.401,88 TL
Genisreyon
RTRMAX RTR7500DE 5.5 kVA Monofaze Marşlı Dizel Jeneratör
Ücretsiz Kargo
70.762,98 TL
Genisreyon
RTRMAX RTR7500DE3 6 kVA Trifaze Marşlı Dizel Jeneratör
Ücretsiz Kargo
73.849,97 TL
Rtrmax RTR7500DE 6.5 kVa Marşlı Dizel Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Çalıştırma Türü | Marşlı |
| Maksimum Güç (kVA) | 6.5 kVA |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Ses Seviyesi (dB) | 74 dB |
| Nominal Güç (kVA) | 6 kVA |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 230 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 12.5 lt |
| Ağırlık | 102 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Sessiz | |
| Tekerlek | |
| Yakıtsız |
Rtrmax RTR7500DE 6.5 kVa Marşlı Dizel Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
SolaxGenpowerKamaPalmeraFullRolwalEnergyOmegaArmakLionLutianDatsuKama By ReisLoncinUSLHegiPowerPowerpackDJIİYİSİYOK
'Rtrmax RTR7500DE 6.5 kVa Marşlı Dizel Jeneratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Rtrmax RTR7500DE 6.5 kVa Marşlı Dizel Jeneratör | Attlas BT 8800E 9.3 kVa Elektrikli/Marşlı Dizel Jeneratör | Solax 8.5GF-LDE Marşlı Dizel Jeneratör | Palmera PA10000IN EURO5 9 kVA Marşlı Inverter Benzinli Jeneratör | |
| 52.401,88 TL | 73.935,60 TL | 74.528,00 TL | 70.956,00 TL | |
| Yakıt Tipi | Dizel | Dizel | Dizel | Benzinli |
| Çalıştırma Türü | Marşlı | Elektrikli - Marşlı | Marşlı | Marşlı |
| Maksimum Güç (kVA) | 6.5 kVA | 9.3 kVA | — | 9 kVA |
| Faz Tipi | Monofaze | Monofaze | Monofaze | — |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı | — | 4 Zamanlı | — |
| Beygir Gücü | — | 14 hp | — | — |
| Ses Seviyesi (dB) | 74 dB | 80 dB | — | — |
| Nominal Güç (kVA) | 6 kVA | 8.1 kVA | — | — |
| Silindir Hacmi | — | 498 ml | 456 ml | — |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli | — | Tek Silindirli | — |
| Voltaj | 230 V | 230 V | 220 V | — |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 12.5 lt | 12 lt | 14.5 lt | — |





























