Energy KM4000M 3 kVa Benzinli Jeneratör
Yakıt Tipi
Benzinli
Maksimum Güç (kVA)
3 kVA
Faz Tipi
Monofaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Beygir Gücü
7 Hp
Nominal Güç (kVA)
2.8 kVA
Silindir Hacmi
212 ml
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
Voltaj
220 V
Yakıt Depo Hacmi (lt)
16 lt
16.502,85 TL
Energy JeneratörHonda JeneratörAksa JeneratörGüçbir JeneratörGenpower JeneratörHyundai JeneratörLutian JeneratörPalmera JeneratörAttlas JeneratörAlimar JeneratörKipor JeneratörSolax JeneratörEinhell JeneratörGoldmoto JeneratörScheppach JeneratörDatsu JeneratörFull JeneratörKl JeneratörAtimax JeneratörAmc Power Jeneratör
Mağaza Fiyatları
1 FİYAT
ÇAĞDAŞ GROUP
Energy KM4000M Benzinli Jeneratör Monofaze 3KW
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
16.502,85 TL
Energy KM4000M 3 kVa Benzinli Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Benzinli |
| Maksimum Güç (kVA) | 3 kVA |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Beygir Gücü | 7 Hp |
| Nominal Güç (kVA) | 2.8 kVA |
| Silindir Hacmi | 212 ml |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 220 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 16 lt |
| Ağırlık | 49 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Inverter | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Mobil | |
| Sessiz | |
| Sürekli Çalışma Süresi | 10 saat |
| Tekerlek | |
| Uzunluk | 610 mm |
| Yakıtsız |
Energy KM4000M 3 kVa Benzinli Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
SolaxGenpowerKamaPalmeraKama By ReisLoncinHegiWERER ENERGYLutianHipowerRolwalPowerAttlasRtrmaxAnadolu StrongDawreekLionDekoLdr PowerDatsu
'Energy KM4000M 3 kVa Benzinli Jeneratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Energy KM4000M 3 kVa Benzinli Jeneratör | Omega OMG 3200 3.5 kVa İpli Benzinli Sessiz Jeneratör | Total TP1350096E 3.5 kVA İpli Benzinli Jeneratör | Genpower Gbg 40i 4 kVA İpli Inverter Benzinli Jeneratör | |
| 16.502,85 TL | 20.250,00 TL | 20.134,19 TL | 20.600,00 TL | |
| Yakıt Tipi | Benzinli | Benzinli | Benzinli | Benzinli |
| Çalıştırma Türü | — | İpli | İpli | İpli |
| Maksimum Güç (kVA) | 3 kVA | 3.5 kVA | 3.5 kVA | 4 kVA |
| Faz Tipi | Monofaze | Monofaze | — | — |
| Beygir Gücü | 7 Hp | 4.5 hp | — | — |
| Ses Seviyesi (dB) | — | 13 dB | — | — |
| Nominal Güç (kVA) | 2.8 kVA | 3.2 kVA | — | — |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 16 lt | 15 lt | — | — |




























