Energy KM4000ME 3 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör
Yakıt Tipi
Benzinli
Çalıştırma Türü
Marşlı
Maksimum Güç (kVA)
3 kVA
Faz Tipi
Monofaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Beygir Gücü
7 Hp
Ses Seviyesi (dB)
76 dB
Nominal Güç (kVA)
2.8 kVA
Silindir Hacmi
212 ml
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
16.468,00 TL
2 FİYAT ARASINDA EN UCUZEnergy JeneratörHonda JeneratörAksa JeneratörGüçbir JeneratörGenpower JeneratörHyundai JeneratörLutian JeneratörPalmera JeneratörAttlas JeneratörAlimar JeneratörKipor JeneratörSolax JeneratörEinhell JeneratörGoldmoto JeneratörScheppach JeneratörDatsu JeneratörFull JeneratörKl JeneratörAtimax JeneratörAmc Power Jeneratör
Mağaza Fiyatları
2 FİYAT
Hausport
Energy KM4000-ME Benzinli Marşlı Jeneratör 3.75 Kva
Ücretsiz Kargo
16.468,00 TL
ÇAĞDAŞ GROUP
Energy KM4000ME Benzinli Marşlı Jeneratör Monofaze 3KW
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
18.673,20 TL
Energy KM4000ME 3 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Benzinli |
| Çalıştırma Türü | Marşlı |
| Maksimum Güç (kVA) | 3 kVA |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Beygir Gücü | 7 Hp |
| Ses Seviyesi (dB) | 76 dB |
| Nominal Güç (kVA) | 2.8 kVA |
| Silindir Hacmi | 212 ml |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 220 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 16 lt |
| Ağırlık | 49 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Inverter | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Mobil | |
| Sessiz | |
| Sürekli Çalışma Süresi | 10 saat |
| Tekerlek | |
| Uzunluk | 610 mm |
| Yakıtsız |
Energy KM4000ME 3 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Energy KM4000ME 3 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Energy KM4000ME 3 kVa Marşlı Benzinli Jeneratör | Energy KM 2500 I Benzinli Monofaze İnverter Jeneratör | Energy KM4000M Benzinli Jeneratör | Genpower GBG 4000 Model 4 Kva Benzinli ,İpli, Tekerleksiz Monofaze ( 220 Volt) Portatif Jeneratör | |
| 16.468,00 TL | 17.703,84 TL | 17.900,00 TL | 17.546,50 TL |




























