Güçbir GJD 10000S-3 10 kVa Elektrikli Dizel Jeneratör
Yakıt Tipi
Dizel
Çalıştırma Türü
Elektrikli
Maksimum Güç (kVA)
10 kVA
Faz Tipi
Trifaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Beygir Gücü
14 hp
Ses Seviyesi (dB)
70 dB
Nominal Güç (kVA)
9 kVA
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
Voltaj
230 - 400 V
Güçbir JeneratörHonda JeneratörAksa JeneratörGenpower JeneratörHyundai JeneratörLutian JeneratörPalmera JeneratörAttlas JeneratörAlimar JeneratörKipor JeneratörSolax JeneratörEinhell JeneratörGoldmoto JeneratörScheppach JeneratörDatsu JeneratörFull JeneratörKl JeneratörAtimax JeneratörAmc Power JeneratörCatpower Jeneratör
Güçbir GJD 10000S-3 10 kVa Elektrikli Dizel Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Çalıştırma Türü | Elektrikli |
| Maksimum Güç (kVA) | 10 kVA |
| Faz Tipi | Trifaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Beygir Gücü | 14 hp |
| Ses Seviyesi (dB) | 70 dB |
| Nominal Güç (kVA) | 9 kVA |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 230 - 400 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 30 lt |
| Ağırlık | 210 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Inverter | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Mobil | |
| Sessiz | |
| Tekerlek | |
| Uzunluk | 1100 mm |
| Yakıtsız |
Güçbir GJD 10000S-3 10 kVa Elektrikli Dizel Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver















