Güçbir GJD 8000H-3 8 kVa Marşlı Dizel Jeneratör
Yakıt Tipi
Dizel
Çalıştırma Türü
Marşlı
Maksimum Güç (kVA)
8 kVA
Faz Tipi
Trifaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Beygir Gücü
13 hp
Ses Seviyesi (dB)
75 dB
Nominal Güç (kVA)
7 kVA
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
Voltaj
230 - 400 V
56.553,99 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
3 FİYAT
ÇAĞDAŞ GROUP
GoldMoto GM7.5DJ Dizel Marşlı Jeneratör 7.5 KW Monofaze
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
56.553,99 TL
ÇAĞDAŞ GROUP
GoldMoto GM7.5TDJ Dizel Marşlı Jeneratör 7.5 KW Trifaze
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
57.633,52 TL
ÇAĞDAŞ GROUP
GoldMoto GM7.5KTDJ Dizel Marşlı Kabinli Jeneratör 7.5 KW Trifaze
3 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
73.931,31 TL
Güçbir GJD 8000H-3 8 kVa Marşlı Dizel Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Dizel |
| Çalıştırma Türü | Marşlı |
| Maksimum Güç (kVA) | 8 kVA |
| Faz Tipi | Trifaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Beygir Gücü | 13 hp |
| Ses Seviyesi (dB) | 75 dB |
| Nominal Güç (kVA) | 7 kVA |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 230 - 400 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 13.5 lt |
| Ağırlık | 120 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Inverter | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Mobil | |
| Sessiz | |
| Tekerlek | |
| Uzunluk | 720 mm |
| Yakıtsız |
Güçbir GJD 8000H-3 8 kVa Marşlı Dizel Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Güçbir GJD 8000H-3 8 kVa Marşlı Dizel Jeneratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Güçbir GJD 8000H-3 8 kVa Marşlı Dizel Jeneratör | Honda GW1 1 kVa İpli Çanta Tipi Benzinli Jeneratör | Armak PGA-12000 TEA 11 kVA Elektrikli Benzinli Jeneratör | Palmera PA10000IN EURO5 9 kVA Marşlı Inverter Benzinli Jeneratör | |
| 56.553,99 TL | 70.319,00 TL | 68.885,00 TL | 70.956,00 TL | |
| Yakıt Tipi | Dizel | Benzinli | Benzinli | Benzinli |
| Çalıştırma Türü | Marşlı | İpli | Elektrikli | Marşlı |
| Maksimum Güç (kVA) | 8 kVA | 1 kVA | 11 kVA | 9 kVA |
| Faz Tipi | Trifaze | Monofaze | — | — |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı | 4 Zamanlı | — | — |
| Nominal Güç (kVA) | 7 kVA | 0.9 kVA | — | — |
| Silindir Hacmi | — | 50 ml | — | — |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli | Tek Silindirli | — | — |
| Voltaj | 230 - 400 V | 230 V | — | — |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 13.5 lt | 2.3 lt | — | — |



















