Lutian LT3900N-4 İpli Benzinli Jeneratör
Yakıt Tipi
Benzinli
Çalıştırma Türü
İpli
Faz Tipi
Monofaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Beygir Gücü
6.5 Hp
Silindir Hacmi
196 ml
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
Voltaj
220 V
Yakıt Depo Hacmi (lt)
15 lt
Ağırlık
45 kg
12.500,00 TL
3 FİYAT ARASINDA EN UCUZLutian JeneratörHonda JeneratörAksa JeneratörGüçbir JeneratörGenpower JeneratörHyundai JeneratörPalmera JeneratörAttlas JeneratörAlimar JeneratörKipor JeneratörSolax JeneratörEinhell JeneratörGoldmoto JeneratörScheppach JeneratörDatsu JeneratörFull JeneratörKl JeneratörAtimax JeneratörAmc Power JeneratörCatpower Jeneratör
Mağaza Fiyatları
3 FİYAT
TEKNO-MAK MAKİNA
Lutian Benzinli Ipli Jeneratör LT3900N-4 2,8kw
Ücretsiz Kargo
12.500,00 TL
hardware
Lutian Eco LT3900N-4 220V 3kw Benzinli Ipli Jeneratör
Ücretsiz Kargo
14.900,00 TL
USTABASIMAKINEHIRDAVAT
Lutian Eco LT3900N-4 Ipli Euro5 Benzinli Jeneratör 220V 3 kw
Ücretsiz Kargo
16.000,00 TL
Lutian LT3900N-4 İpli Benzinli Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Benzinli |
| Çalıştırma Türü | İpli |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Beygir Gücü | 6.5 Hp |
| Silindir Hacmi | 196 ml |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 220 V |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 15 lt |
| Ağırlık | 45 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Sürekli Çalışma Süresi | 10 saat |
| Tekerlek | |
| Uzunluk | 605 mm |
| Yakıtsız |
Lutian LT3900N-4 İpli Benzinli Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Lutian LT3900N-4 İpli Benzinli Jeneratör' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Lutian LT3900N-4 İpli Benzinli Jeneratör | Palmera PA 350JE5 3.5 kVa İpli Benzinli Jeneratör | Energy KM4000M 3 kVa Benzinli Jeneratör | Yenibagshop VT350JM5 Benzinli Jeneratör 3,5 Kva (Marşlı) | |
| 12.500,00 TL | 15.319,21 TL | 15.171,98 TL | 15.100,00 TL | |
| Yakıt Tipi | Benzinli | Benzinli | Benzinli | — |
| Çalıştırma Türü | İpli | İpli | — | — |
| Maksimum Güç (kVA) | — | 3.5 kVA | 3 kVA | — |
| Faz Tipi | Monofaze | Monofaze | Monofaze | — |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı | — | 4 Zamanlı | — |
| Beygir Gücü | 6.5 Hp | 6.5 Hp | 7 Hp | — |
| Nominal Güç (kVA) | — | 3.5 kVA | 2.8 kVA | — |
| Silindir Hacmi | 196 ml | 196 ml | 212 ml | — |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli | — | Tek Silindirli | — |
| Voltaj | 220 V | 220 V | 220 V | — |
| Yakıt Depo Hacmi (lt) | 15 lt | 15 lt | 16 lt | — |


























