Solax YM 4000 LQ 4 kVa İpli Benzinli Jeneratör
Yakıt Tipi
Benzinli
Çalıştırma Türü
İpli
Maksimum Güç (kVA)
4 kVA
Faz Tipi
Monofaze
Motor Tipi
4 Zamanlı
Beygir Gücü
7.5 Hp
Silindir Sayısı
Tek Silindirli
Voltaj
230 V
Ağırlık
48 kg
Çanta Tipi
Solax JeneratörHonda JeneratörAksa JeneratörGüçbir JeneratörGenpower JeneratörHyundai JeneratörLutian JeneratörPalmera JeneratörAttlas JeneratörAlimar JeneratörKipor JeneratörEinhell JeneratörGoldmoto JeneratörScheppach JeneratörDatsu JeneratörFull JeneratörKl JeneratörAtimax JeneratörAmc Power JeneratörCatpower Jeneratör
Solax YM 4000 LQ 4 kVa İpli Benzinli Jeneratör Özellikleri
| Yakıt Tipi | Benzinli |
| Çalıştırma Türü | İpli |
| Maksimum Güç (kVA) | 4 kVA |
| Faz Tipi | Monofaze |
| Motor Tipi | 4 Zamanlı |
| Beygir Gücü | 7.5 Hp |
| Silindir Sayısı | Tek Silindirli |
| Voltaj | 230 V |
| Ağırlık | 48 kg |
| Çanta Tipi | |
| Hibrit | |
| Kabinli | |
| Katlanır | |
| Mini | |
| Tekerlek | |
| Uzunluk | 620 mm |
| Voltmetre | |
| Yakıtsız |
Solax YM 4000 LQ 4 kVa İpli Benzinli Jeneratör Yorumları
Ürüne Puan Ver
























