Logitech H340 USB Type A Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah
Kullanım Tipi
Kablolu
Ürün Tipi
Kulak Üstü
Mikrofon Seçeneği
Mikrofonlu
Kanal Sayısı
7.1
Bağlantı
USB Type A
Renk
Siyah
Kablo Uzunluğu
180 cm
Ses Çıkış
Stereo
Ses Seviyesi
122 dB
Empedans Değeri
32 ohm
1.040,60 TL
16 FİYAT ARASINDA EN UCUZMağaza Fiyatları
16 FİYAT
Amazon.com.tr
Logitech H340 Kablolu Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık, Çok Yönlü Dijital Stereo Ses, Sağ Tarafta Katlanabilir Gürültü Önleyici Mikrofon, 180 cm Kablo Uzunluğu, Siyah
Ücretsiz Kargo
1.040,60 TL
Hepsiburada
LOGITECH H340 Kulaklık Kablolu Mikrofonlu Aktif Gürültü Önleme Özellikli Siyah Renkli 981-000475
Ücretsiz Kargo
1.299,00 TL
MEDIAMARKT
Logitech H340 Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.300,00 TL
Turuncu Seçim
Logitech H340 Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.329,05 TL
netsiparis
Logitech H340 Kablolu Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık, Çok Yönlü Dijital Stereo Ses, Sağ Tarafta Katlanabilir Gürültü Önleyici Mikrofon, 180 cm Kablo Uzunluğu, Siyah
Ücretsiz Kargo
1.431,10 TL
Nepal Bilişim
Logitech H340 Kablolu Kulak Üstü Mikrofonlu Kulaklık, Çok Yönlü Dijital Stereo Ses, Sağ Tarafta Katlanabilir Gürültü Önleyici Mikrofon, 180 cm Kablo Uzunluğu, Siyah
Ücretsiz Kargo
1.559,00 TL
hedefmarket
Logitech H340 Mikrofonlu Stereo Standart Kulak Üstü Kablolu Kulaklık
2 gün içinde kargo
Ücretsiz Kargo
1.563,91 TL
Logitech H340 USB Type A Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah Özellikleri
| Kullanım Tipi | Kablolu |
| Ürün Tipi | Kulak Üstü |
| Mikrofon Seçeneği | Mikrofonlu |
| Kanal Sayısı | 7.1 |
| Bağlantı | USB Type A |
| Renk | Siyah |
| Kablo Uzunluğu | 180 cm |
| Ses Çıkış | Stereo |
| Ses Seviyesi | 122 dB |
| Empedans Değeri | 32 ohm |
| Düşük Frekans | 20 Hz |
| Yüksek Frekans | 20 kHz |
| Seri | Logitech H340 |
| Gürültü Önleyici | |
| Katlanabilir | |
| Kullanım Amacı | Çağrı Merkezi/Ofis |
| Kumanda | |
| NFC | |
| RGB | |
| Su Geçirmez | |
| Wireless |
Logitech H340 USB Type A Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah Yorumları
Ürüne Puan Ver
'Logitech H340 USB Type A Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah' ile benzer ürünleri karşılaştırın
![]() | ![]() | ![]() | ![]() | |
Logitech H340 USB Type A Mikrofonlu Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Siyah | Akıllı Ekranlı Bluetooth 5.4 Kablosuz Kulaklık – Dokunmatik ve Şarj Kutulu - MRK3307-8627 | Şık Akıllı ve Güçlü: LED Ekranlı Kablosuz Kulaklık Seti - MRK5885-2477 | Akıllı Ekranlı Kablosuz Kulaklık – Gürültü Engelleme ve HD Ses Deneyimi - MRK3242-9259 | |
| 1.040,60 TL | 2.850,84 TL | 2.850,84 TL | 2.850,84 TL |






































